SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Od dzisiaj leci dieta CKD tym razem wiem wszystko bo poprzednio byłem jak dziecko we mgle i błądziłem niesamowicie.
Trening FBW w celu wypłukania glikogenu, mam nadzieję, że już go zeszło sporo. Jutro pojadę i poprawię. Samopoczucie niezbyt zadawalające wiadomo brak moich ukochanych węgli. Plan jest taki od poniedziałku do piątku tłuszczowo a w sobotę po południu do niedzielnego wieczora ładowanie węgli. Pierwszego dnia ładowania glukoza z węglami w stosunku 50/50 a w niedzielę same węgle mało białka gdzieś z 1g/kg. Następnie od poniedziałku znowu to samo.
Trening bardziej na ilość powtórzeń bez bardzo ciężkiego targania żelastwa. Zobaczymy jak to wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale Ty kombinujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
prozac
Ale Ty kombinujesz


Szukam właściwej drogi, jak to mówią nie gra a wynik się liczy.Ale jestem , działam nie poddaję się.Do końca mojej redukcji pozostało 14 dni mało to czy dużo? Uważam, że jeżeli chodzi o redukcję to mało ale jeżeli chodzi o czas do naładowania się pizzą w dniu 30.06 to jeszcze dużo.

Właśnie zjadłem pyszną jajecznicę na maśle i cebulce i zaraz idę wypalać resztki glikogenu treningiem FBW. Planuję iść jeszcze jutro a w czwartek i piątek zrobić tylko aeroby natomiast w sobotę rano bardzo mocny trening na całkowite wyniszczenie glikogenu a po nim ładowanie do wieczora w niedzielę. Myślę, że na ten tydzień to dobry plan.Przyszły tydzień będzie podobny ale bardzo inny .Pozdrawiam.

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2014-06-17 09:18:54

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2014-06-17 09:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dzisiaj potrenowałem fajnie trening FBW w celu wypalenia glikogenu do cna. Samopoczucie w trakcie treningu bardzo dobre nie odczuwałem braku węgli a tego się bardzo obawiałem.Miałem więcej siły niż będąc na węglach W niedzielę przyjąłem 100g węgli w poniedziałek 29g a dzisiaj 24g. Rano pierwsze sikanie na pasek i szukanie ketozy. Rano już o godzinie 7.45 trening FBW a po nim na 9.00 jestem umówiony do fryzjera.
Rano zrobię sobie jajecznicę z przewagą tłuszczów obcinając białka z 3 jajek a jajecznica będzie z 5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Masz bf w okolicach 12-14 %-możesz sprawdzić na sobie juz przerabiane od kilkunastu lat plany-na podstawie UD 2.0-pisałem o odmiania tego treningu przy wyższym bf-trening zintegrowany....

Ogromna zaleta tego treningu jest zmienność diety-redukcja i ładowanie nie jest męczące-wręcz się ich oczekuje.
Do tego bardzo zróżnicowany trening z turbo doładowaniem na koniec tygodnia-naprawdę bardzo przyjemnie i owocnie się to trenuje....

Z pocżątku troche trzeba wszystko policzyć i ustawić-wydaję się to skomplikowane ale po tygodniu,dwóch wszystko jest opanowane i mozna świetnie ćwiczyć....

Trening i dieta super wchodzi,samopoczucie w wysokich tonacjach-a tubo doładowanie na koniec tygodnia-niesamowite!!!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Rano ich nie było ale czytałem że nie u wszystkich tak bogato

wyskakują

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2014-06-18 15:00:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
UD 2.0 muszę poszukać o co chodzi bo szczerze to pierwszy raz słyszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i znowu zmiana treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kerad37
Rano ich nie było ale czytałem że nie u wszystkich tak bogato wyskakują




Ta, to przeczytaj może (jeszcze raz) co wczoraj napisałem heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium