SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kapitan Ameryka ci się marzy? nie ma takiego połączenia w realnym świecie Amido
wg mnie maraton to już nie jest dystans dla ludzi dobrze zbudowanych (czyt. kulturysty klasycznego). zdajesz sobie sprawę że bycie dobrym we wszystkim oznacza tylko bycie dobrym/średnim we wszystkim a nie wybitnym w czymś?
nie żebym się dowalał ale tutaj dużo z nas rozmienia się na drobne przez tabaty, biegi, rowery, kettle itp. co jednoznacznie sugeruje iż siłownia sama w sobie jest dla nas nudna na tym etapie swojego życia i każdy szuka jakiegoś celu w tym co robi oprócz wyglądu.
więc albo maraton albo bicki

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
Gwid wydaje mi się, że wszyscy tutaj chcemy być w miarę sprawni, silni i dobrze wyglądający.
Zdobycie mistrzostwa raczej nam się nie marzy!
Masz rację, że trenując pod wynik wymagana jest specjalizacja w treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Wszyscy robimy dobrą robotę nie dość, że trzymamy dietę to i do tego systematycznie ćwiczymy. Ostatnio rozmawiałem ze znajomą która chciała zrzucić kilogramy. Nakreśliłem jej ile powinna jeść w jakiej konfiguracji i już miała dość. Nie chce się. Wszyscy by chcieli w miesiąc załatwić sprawę ale tak się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kerdziu robisz jakieś podsumowanie przydałaby mi się motywacja. dajesz fotki?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ja 2 kolegom chcącym zrobić formę na wakacje przedstawiłem sprawę dość dokładnie, jeden wymiękł po 2 tygodniach diety, drugi jeszcze nie wystartował (i chyba nie wystartuje, a nawet jakby to za chwilkę będzie przerwa)

niestety na takim poziomie jak my to robimy jest to tylko dla "twardzieli"

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Bo prawda jest taka, że ludzie by chcieli mieć coś za darmo. A jak trzeba trochę wyrzeczeń, wysiłku to się odechciewa. Potem tylko płacz, że "taka genetyka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kalikstat
Bo prawda jest taka, że ludzie by chcieli mieć coś za darmo. A jak trzeba trochę wyrzeczeń, wysiłku to się odechciewa. Potem tylko płacz, że "taka genetyka"


to nie płacz o genetyce, tylko pytania co bierzesz

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
albo czy jesteś chory. w jakim pomylonym społeczeństwie musimy żyć że jak jesteś okazem zdrowia to pytają czy nie jesteś chory bo nie masz nadwagi +10 kg jak 60% społeczeństwa

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gwid nie ma co podsumowywać. Waga stoi a sylwetkowo wygląda to tak jak ostatnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
kuba_n
kalikstat
Bo prawda jest taka, że ludzie by chcieli mieć coś za darmo. A jak trzeba trochę wyrzeczeń, wysiłku to się odechciewa. Potem tylko płacz, że "taka genetyka"


to nie płacz o genetyce, tylko pytania co bierzesz


Podpisuje sie obydwoma recami... Tez dostaje pytania "jak to zrobiles", wiec tlumacze. Wiekszosc ma dosc w momencie jak zaczynam o bilansie i treningu silowym

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium