SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

katastrofa samolotu z prezydentem

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Wg mnie polska polityka i wszystko, co za tym idzie, czyli politycy i to co robia, a raczej czego nie robia dla kraju, wynika z beznadziejnych regulacji. Bo kto to slyszal, zeby taki oszolom jak Lepper mogl wystartowac w wyborach prezydenckich? O ile dobrze pamietam, to np we Francji przepisy mowia, ze wyborach prezydenckich czy do sejmu (czy jaka tam izbe oni maja) moze wystartowac tylko osoba, ktora ma iles tam lat doswiadczenia na stanowiskach kierowniczych w organizacjach samorzadowych. I to ma jakis sens, bo w ten sposob przez lata samoistnie weryfikuje sie wiedza i umiejetnosci danego pacjenta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Leandro - nie bardzo kumam o co chodzi ci z tym imieniem
Remy - jedno legislacja, inne swiadomosc spoleczenstwa, mediokracja i podazanie za sloganami. Ale tu akurat jestesmy identycznie jak rozwiniete demokracja typu USA - ludzie sa glupi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
To sie zgadza - nasza (polskiego spoleczenstwa) swiadomosc polityczna jest zadna. Wystarczy kilka populistycznych haselek, ktore ludzie beda lykac jak mlode pelikany i elekcja na dowolne stanowisko praktycznie gwarantowana. Ale dlatego tez mysle, ze proces wyborow trzeba przeorganizowac w ten sposob, zeby chociaz troche zniwelowac skutki tępoty spoleczenstwa

update: nie chciało mi się czytać artykułów, ale z nagłówków wynika, ze prezydencka para ma być pochowana na Wawelu chyba kogoś tu trochę poniosła fantazja...

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-04-13 22:48:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Jeszcze z nich swietych kvrwa zrobia, paranoja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
racja, pogrzeb ma byc na wawelu. Nie zgadzam sie z tym zupelnie. Trzeba sie opanowac i trzezwo spojrzec. Dla mnie wiecej dla kraju zrobil kweasniewski i walesa. Ciekawe gdzie ich pochowaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Scorpio93x iNightWolf poziom waszej wiedzy o polityce zrównuje się z kałużą na chodniku.

Poziom waszej ogłady bardziej sięgnąć dna nie może.

Dobrze napisał RemyLogan: "nasza (polskiego spoleczenstwa) swiadomosc polityczna jest zadna. Wystarczy kilka populistycznych haselek"
Głosujcie sobie na kogo chcecie, chciałem tylko zwrócić uwagę że PO i SLD przewyższają o klasę PiS w umiejętnościach sprzedaży własnego wizerunku. Zainteresujcie się treścią programów i ustaw, dokładnie!!! i wtedy oceniajcie... Wasz głos wasz wybór.

wiecej dla kraju zrobil kweasniewski i walesa
Żart? Wałęsa sam przyznał że został prezydentem bez programu i wizji. Jego arcy wielkie zasługi dla nas to wyzwolenie kraju do 89 roku a nie prezydentura.
Kwaśniewski? Nie zamierzam przekreślać jego 10 lat ale nie bądźmy ślepy na niedociągnięcia tej dekady, np zwolnienie kryminalisty kolegi polityka z 3,5 letniego wyroku więzienia bez zapoznania się z aktami sprawy (Ziobro mu nie dał tych akt), a np. bohaterowie filmu "Dług" długie lata gnębili Kwaśniewskiego wnioskami o łaskę bez rezultatu. W tym temacie nie chcę stwierdzić że Kwaśniewski to zły prezydent ale zauważyć że jego medialność i to jak wypadał przed kamerami przewyższają zasługi.

---

W 100% zgadzam się z B-50 , jeśli platforma zgarnie wszystkie urzędy (prezydent,premier,sejm) może rozbestwić się do szaleństwa. Monopol na władzę to najgorszy z monopoli. Polsce jest to zupełnie niepotrzebne, zwłaszcza teraz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
rush - mozesz sobie kaczke nawet na sciane powiesic i sie do niego modlic (czekam o wniosek o beatyfikacje), nie kazdy musi ulegac powszechnej paranoji jak ty.
I nie tobie oceniac stan mojej wiedzy, bo jak do tej pory zycie weryfikuje ja na zdecydowany plus dla mnie, polska polityka faktycznie mnie chvj interesuje, bo nie mieszkam w tym burdelu od 5 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
rush comes - jak to ktos napisal \: jeden woli jak mu nogi smierdza a drugi jak mu cyganie graja - a ty poprostu jestes glupi.
Zeby nie solidarnosc i Walesa teraz bys siedzial w szkole podstawowej i uczyl sie jakiegos wierszyka rosyjskiego. Lepszy program bez wizjii ale demokratyczny niz program czerwony.
Proponuje odpalic radio na wiadomej czestotliwosci i oddac sie codziennej medytacji


nie napisalem ze Prezydentura Walesy byla dobra czy swietna, ale napewno lepsza od prezydentury Kaczynskiego


Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2010-04-14 11:00:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Scorpio93x miło że chociaż przyznałeś że nie interesujesz się polityką i sprawami kraju, co za tym idzie nie znasz się na pewnych płaszczyznach, bo imo udawanie znafcy to najbardziej irytująca rzecz na świecie.

O jakiej paranoi mówisz ? Nie ma pojęcia, nieważne.

Masz fajne życie... super. ale co mnie to obchodzi? To że mało wiesz o polityce to nie znaczy że Twój ogólny stan wiedzy jest niski, nie to powiedziałem.

Pisząc ogłada miałem na myśli Twoją kulturę i poziom człowieczeństwa. Dla mnie ujawniłeś się w tych dwóch postach jako prostak i tyle.

Lech Kaczyński w czasach komuny był internowany (jakbyś nie wiedział - zamknięty w więzieniu za walkę o wolność Polski), po 89 roku między innymi: prezes NIK, minister sprawiedliwości aż w końcu Prezydent RP. Zginął pełniąc służbę na najwyższym stanowisku w państwie (stąd Wawel), zginął za pamięć o Katyniu, nie chciał się tam spóźnić. Profesor prawa na uniwerku Wyszyńskiego...

Ty ze swoim zweryfikowanym na plus życiem... kim jesteś w porównaniu do Lecha Kaczyńskiego? Odpowiedz szczerze! Plujesz i szczekasz na człowieka któremu nie dorastasz do pięt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Powiem ci kim nie jestem: nie jestem pier.dolonym homofobem, przepelnionym mania wladzy i panstwa totalitarnego karlem, fanatycznym katolikiem, wyznawca grzyba z torunia...
Jezeli juz oceniles moja kulture to nie musze nawet byc grzeczny, a zginal jedynie przez brawure i glupote pilota.
Idz pomodl sie do swojego idola, dla mnie za zycia byl kims wartym pogardy, jak juz pisalem po smierci okazuje szacunek kazdemu. Koniec.
i dorosnij chlopcze troche zanim zaczniesz prawic moraly

Zmieniony przez - Scorpio93x w dniu 2010-04-14 11:13:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SBG Manchester

Następny temat

Oslo

WHEY premium