SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

katastrofa samolotu z prezydentem

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6876

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
pampuch zestawiasz Hitlera z Kaczyńskim? .

ogarnij się, Lech Kaczyński został prezydentem w wolnych wyborach, większość z nas tak zdecydowała. Nie żadne "pakty"

A to co tym piszesz to zupełnie inna bajka, jak ktoś z ilorazem inteligencji większym od kozy mógł to pomylić to nie wiem, nieważne.

Takie mamy standardy polityczne w PL jakie mamy. Tutaj PiS PO czy SLD to ta sama półka. Chłopie bez skrajnej ignorancji.

mam miec do niego szacunek bo jest głową państwa?

Sprawdź na wikipedii kto to jest Władysław Bartoszewski, odpowiedział już dawno na to pytanie właśnie w świetle prezydentury Lecha Kaczyńskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
odbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Nie chodziło mi o konkretnego polityka/władcę ale sytuację w której Twoim władcą jest człowiek na którego nie głosowałeś, w której musisz uznać demokrację.

Mozesz powiedziec, jaka wladze ma polsce prezydent? Ustawodawcza, sadownicza czy wykonawcza? Ja nie uznaje zadnej wladzy ze strony zadnej instytucji - przynajmniej w twoim rozumieniu. Prezydent, polityk moze byc ewentualnie moim przedstawicielem, jezeli poglady moje i jego sie zgadzaja.

Jakie zapędy? poproszę o konkretną sytuację, pewnie jej nie podasz...

Karygodne, wspomniane wyzej sojusze z Samoobrona i LPR plus moment, w ktorym na stanowisku premiera byl J.Kaczynski, a wszystkie resorty silowe byly obsadzone przez ludzi z PiS - dzialania ewidentnie podjete w kierunku zdobycia czegos, co okresliles najgorszym mozliwym scenariuszem - monopolu na wladze.

napisałem że to jest dowód na tradycję światową respektu dla OBECNEJ głowy państwa.

Tu faktycznie nieporozumienie z mojej strony.

Imo jesteś winny mu szacunek ale zmusić Cię nikt nie może

Jak napisalem, szanuje go jako zmarlego, byl czyims synem, ojcem, bratem. Ale nie jako polityka ani prezydenta. Jestem otwarty na argumenty i mozesz sprobowac przekonac mnie do zmiany zdania, chociaz watpie, bys zdolal takie przytoczyc - nie z braku wiedzy, tylko z braku istnienia takowych.


Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-04-14 17:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
koorva co za pyerdoly opowiadacie, zal normalnie...
zamknijcie ten temat bo bez sensu jest takie p******enie..

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Leandro uspokój się jedni żyją meczykami i leśną ligą kiboli, inni mają szersze horyzonty. Nie podoba się to poszukaj sobie innego tematu, bez pierdołów.

Remy nadal nie wiem skąd opinia że PiS czy Kaczyńscy mieli jakieś zapędy. Po pierwsze Lech to nie Jarosław - prezes PiS, więc prezydent nie miał okazji uczestniczyć w wspomnianych rozgrywkach partyjnych. Po drugie najwyraźniej nie macie zielonego pojęcia o tym co działo się za czasów koalicji AWS-Unia Wolności(Tusk) albo później SLD-PSL...

Ale to już naprawdę daleko odbiegło od tematu katastrofy . pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Ale to już naprawdę daleko odbiegło od tematu katastrofy

Zgadza sie. Zdania nt pochowku prezydenckiej pary na Wawelu nie zmieniam.
Pzdr.

aha - mozesz przytoczyc wypowiedz Prof Bartoszewskiego, na ktora sie gdzies tam wczesniej powolywales? Moze byc na PW. Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
rush comes a Ty kto zeby mnie uspokajac??

wkroczylem bo zaczales patolic glupoty , to nie spam..
mod niech zamknie temat!

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SBG Manchester

Następny temat

Oslo

WHEY premium