SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kalorywer pilkarza

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 232
Mam pytanie bo gram w piłke biegam i wogule. Mam 175 cm wz. 65 kg i 14 lat i chcialbym wyrzezbic sobie klatke i tzw. Kaloryfer ! na burzuchu wiec jakie mam odzywki sobie kupic nie chce odrazu zeby bylo widoczne mocno tylko tak do zauwazenia wiecie ocb :D:D wiec prosze o pomoc Ale jak nie odzywki to czwiczenia w domu nie mam zadnego sprzetu nic tylko 2 kg ciezarki jak cos Prosze o pomoc !?

Prosze o pomoc !?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
kaloryfer to nie wiem ale szesciopak sobie niezły możesz wyrzezbic

http://www.obrazky.pl/obrazky/szesciopak-934-OBRAZKY.PL.jpg

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2011-01-14 23:52:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Zestaw plażowy = klatka + brzuch, dorzuć jeszcze biceps i masz zestaw dyskotekowy.

kotek32155 ułóż najpierw trening i dietę. O odżywkach zapomnij. I pamiętaj, że mięśnie są lepiej widoczne gdy niski jest %bf.

Pzdr, jak coś to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Dieta, trening + regeneracja. Musisz zbudować masę mięśni brzucha żeby był widoczne, z klatką ta sama sytuacja. Generalnie NIE ćwiczy się TYLKO poszczególnych partii, jak już zaczynasz trenować, to wszystkie części ciała. Przejrzyj działy: "Odżywianie" i "Trening dla początkujących".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilka teamgeist

Następny temat

Dynamo Brest

WHEY premium