SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kajzerka lub bułeczka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2927
Witam.
Z racji mojej pracy szukam jakiejś najlepszej bułki/kajzerki z lidla lub biedry.. Inna opcja nie wchodzi w grę. Zrozumcie mnie i doradźcie.
Aktualnie 3x kajzerka wieloziarnista z lidla do tego 2x jajko 30g boczku 45g zółtego sera sałata pomidor żodkiewka. Niestety kolor tych bułek mnie zmylił i okazało się ze są zwykle pszenne. Wypiekanie samemu tez odpada
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 200 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2622
Lidl bułki owsiane/fińskie, chyba najlepsza opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9950 Napisanych postów 115755 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1375816
finskie twarde, kiedyś jadłem ale teraz przestałe, obecnie ziarnella mi smakuje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2927
A cos z biedronki polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9950 Napisanych postów 115755 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1375816
Koniu z biedronki jakieś kupuje, ja tam nie chodzę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 200 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2622
z biedy to grahamki spoko są, chyba najlepsze spośród tych sklepów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4321 Napisanych postów 42751 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 343234
Pewnie jakosciowo to wszystko z jednej półki
Także kieruj się smakiem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bułki do pracy dla górnika :)

MenS