SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kłucie w sercu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
mozliwe że to poprostu jakiś nerwoból..?Może akurat w te dni ćwiczyłeś jakąś partię mięśni/barki/klatkę..?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
cwicze laczonym treningiem(hst) wiec to raczej nie od tego.
no tez mysle ze to nerwobol, na wszelki wypadek bede teraz bral te witaminy 1tabs/2dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
cykl przezyłem i mam sie dobrze nie przerwałem go i do tego jeszcze dolozylem towaru trwał w sumie 14 tygodni Oma+Libol+Stanabol+Siłabolin+Prop troche zmniejszyłem dawaki przestało kłuc potem wrócilem do tego co było i było ok nawet zwiekszyłem i było tez ok nie polecam fronta... u mnie nie ma zastosowania taka praktyka wole lekko wejsc na duze dawki

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
A jak rugalem za to e-lita to sie wszyscy smniali

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
Jestem na cyklu i mnie też zaczęlo boleć serducho od paru dni,zaczęlo jak przyszlo do mnie wezwanie na CHWDP,tak wiec nie wiem czy to od stresu czy od shotów.Jak sie do wiem o co chodzi to bede wiedzial co robić dalej.Jak cos poważnego z tą psiarnią to olewam wszytko,jak mniej to kupuje sobie ten validol czy cos podobnego i ide do lekarza bo mam też od miecha zdrętwiale dłonie.3majcie za mnie kciuki,nie chce isc siedziec aha i nie pijcie alko% na cyklu bo wtedy nie ma sie rozumu ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7679
Rafi1980 jakie masz dretwienie dloni?
czym sie objawia??

Zmieniony przez - _Czorny_ w dniu 2005-05-09 11:18:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
pewnie tym ze mu rece dretwieja czesto i latwo trzymamy kciuki odstaw koks albo zmniejsz dawki validolu nie kupuj bo nie warto po tygodniu powinno byc wszysko git ja mialem tak ze czym bardziej myslałem ze mnie serce boli tym bardziej bolało i to nie wczasie treningu tylko najbardziej jak pislem o tym na forum heh taka prawda... zmniejsz dawki jak to nic nie da za kilka dni odstaw i jak nie przejdzie ponad tydzien bez koksu to idz do lekarza


pozdrawiam CHWDP

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
dzięki selko zrewanżuje się:P
do _Czorny_ : drętwienie jak drętwienie : mrówienie w dłoni,mniejsze czucie w dłoni,ogólnie bardzo dyskomfortowe,każdy z nas to ma raz na jakiś czas,a ja mam to praktycznie cały czas...przypuszczalną diagnoze postawili mi już na tym forum: o to jedna z wypowiedzi:
"kiepskie krążenie krwi,zgęstniała pod wpływek soku i krąży wolniej oblepiając ścianki naczyń krwionośnych wskutek czego w najdalej oddalonych częsciach ciała czyli kończynach to krążenie jest najsłabiej wyrażone.W dzień nimi(rękami) ruszasz więc pobudzasz krążenie lecz w nocy krew krąży wolniej.Pół biedy jak skończysz cykl i wszystko powoli wróci do normy,ale może się zdarzyć i tak że któraś z tętnic się zalepi całkowicie.I znowu pół biedy jeśli taki stan rzeczy będzie miał miejsce w nodze i zdążysz do lekarza który udrożni zatkane naczynie,ale może się zdarzyć że na wpół zalepione naczynie zostanie odetkane przez jednak napierający przepływ krwi,a ów zlepione cząsteczki zatrzymają się w najcieńszych tętniczkach ludzkiego organizmu.Wiesz gdzie takowe się znajdują? "
... ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7679
ja mam skolei cos takiego bardzo czesto mi sie zdaza. dretwieje cala lewa reka. od barku po palce robi sie sina, wyskakuja zyly na wieszch jak cholera i czuje takie uczucie scierpniecia. tylko na lewej rece mam to co jakis czas nigdzie indziej. jak myslisz podchodia pod ta teorie z zapychaniem zyl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
nie panikuj... jak sie bedzie powtarzac to idz do lek

ps. wiem jak jest z tym kluciem sam nei raz mam lub zaburzenia rytmu wpada sie w max panike... zaczynasz sie pocic itp. ale niepotrzebnie hr

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEKA DLUGOSC CYKLU

Następny temat

CYKL DO OCENY

WHEY premium