SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kłopotliwe wąsy u 13 latka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10766 Napisanych postów 46888 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak pozbyć sie ciemnych wąsów u 13 latka, czy powinien juz sie zaczac golic czy może narazie powinnam kupic dorastającemu synowi plastry,,Myśle ze na golenie to jeszcze za wcześnie a wiem że rówiesnicy którzy sa blądynami szydzą z tych którzy maja ciemnejsze włosyi tym amym widoczny zarost
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1290 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41914
Możesz kombinować, mam/miałem podobny przypadek i u mnie tylko tego zazdrościli... Wpierw możesz mu podgalać zwykłą maszynką do włosów póki są miękkie, bynajmniej ja tak robiłem, plastrów bym nie polecał, aczkolwiek to nie mój wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 7428 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45047
Maszynka i pianka w dłoń Wiek jest jak najbardziej dobry do golenia zarostu.. Niektórzy mają go już w wieku 12/13 lat, a inni w wieku 20 lat.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano problem wykrecenie

Następny temat

siłownia hrubieszowska

Zestaw 1