SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kłócie w okolicach żeber

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2625
Witam,
Mam 21 lat. dziś 3 godziny temu zrobiłem swój drugi po ponad 2tygodniowej przerwie trening, wybrałem FBW, podstawowe ćwiczenia, małe ciężary, katowanie techniki, aby na spokojnie wrócić do formy - wcześniej też miałem sesję więc nie ćwiczyłem na maxa i była słaba regeneracja. Mimo tym ostrożnościom pół godziny po skończeniu treningu zaczął się u mnie ból po lewej strony żeber, bliżej osi kręgosłupa, w formie kłucia, które nie występuje non stop, co jakiś czas, np. przy zmianie pozycji. Nie jest to ogromny ból, ale wyraźnie daje się odczuć i powoduje dyskomfort, obawiam się, czy nie przerodzi się w coś gorszego. Macie jakieś sugestie, co to może być, jak sobie z tym poradzić?
Pozdro


Dziś jest trochę lepiej, smaruję od wczoraj maścią naproxen
Sądzę że problem nie jest z mięśniem/ścięgnem ale głębiej

Zmieniony przez - __II___ w dniu 2015-02-18 12:27:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Przejdzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2625
Jak na razie nie przeszło; dziś od rana było całkiem ok, jakieś "szczątkowe" bóle, około po południu miałem rozwolnienie i ból powrócił promieniując lekko na drugą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 101
Mam to samo znaczy miałem, od dłuższego czasu nic nie odczuwam. Polecam z rana ćwiczenia rozciągające, mi osobiście pomagały chodź początkowo gdy ćwiczyłem bolało trochę mocniej. Polecam także picie wapna oraz magnezu i smarowanie maścią rozgrzewającą na noc ale nie za wiele co kilka dni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z budową

Następny temat

alergia pokarmowa czy lekarz może dać skierowanie ?

WHEY premium