SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

justyna_p9/redukcja/str.25

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znalazłam taki trening bez hantli w dzienniku Maviki. Może będzie dla mnie lepszy skoro na razie nie mam cięższych hantli?
Przez jaki czas proponujecie go robić? Też 8 tygodni jak ten z piłką dla początkujących? Proszę o jakieś instrukcje

1.Górna część pleców, szyja i głowa leżą na piłce, kolana ugiete pod kątem prostym, stopy przylegają całą powierzchnią do podłogi. Wciskając mocno łopatki w piłkę i stopy w podłogę, napnij pośladki i brzuch, wychyl miednicę ku górze (tak jakbyś chciała zbliżyć kość łonową do mostka ). Utrzymaj pozycję równoległą do podłogi przez 15 sekund (mięśnie maksymalnie napięte). Powtórz 3x
2.Mostek na piłce: te same zasady jak wyżej, ale opuszczasz pupę w dół, a następnie unosisz ją powoli jak najwyżej w górę wychylając równocześnie miednicę do góry. Przytrzymaj w górze przez 3 sek. 3 x5 powtórzeń.
3.Russian twist: zaczynasz w tej samej pozycji jak powyżej, unieś wyprostowane ręce w górę i złącz dłonie jak do modlitwy. Podczas ćwiczenia głowa i szyja są nieruchome i pozostają w jednej linii z tułowiem.Trzymając je pionowo w górze przekręć tylko (!) górną część ciała w lewo (biodra i nogi pozostają nierucome), wróć do pozycji wyjściowej, a następnie przekręć się w prawo i wróć do pozycji wyjściowej. To jest jedno powtórzenie. 3 x5 powt.
4.“Spacer” z nogami na piłce: kładziesz się na brzuchu na piłce. Wyprostowane ręce oprzyj o podłogę, nogi wyprostowane w tył i uniesione równolegle do podłogi. Z tej pozycji “idziesz” na rękach w przód rolując pod siebie piłkę do momentu kiedy tylko same stopy będą opierać się na piłce. Wtedy wracasz do pozycji wyjściowej. To jest 1 powtórzenie. 3 x5 powt.
5.Plank na piłce (pupa i brzuch napiete, biodra w jednej linii z tułowiem)
6.Kręcenie biodrami siedząc na piłce; 3 x5 powt. na stronę 
7.Tilt: ruszasz biodrami siedząc na piłce w przód i tył; 3 x5 powt.
8. Kręcenie biodrami siedząc na piłce rysując kształt cyfry 8; 3x 5 powt. na stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
ja podglądam.. więc pewnie takich obserwatorów cichych jest więcej :P

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Nie pamietam jak Marta tam Mavice zalecała, ale myśle że 4 tyg tym treningiem wystarczą i będziesz mogła zaczac trudniejszą wersję z jej dziennika też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jutro robię ten trening.I przez następne 4 tygodnie. Rozumiem,że jak się nikt nie odzywa to miska jest dobra? W tym tygodniu jest o wiele smaczniejsza i mogę jeść tak cały czas. Ciekawe po jakim czasie będę musiała coś w niej zmienić..hmm..NIe długo czekają mnie 2xurodziny i jedno wesele. Dopiero za miesiąc, ale ja już o tym myślę. Ale to chyba nie zachwieje mojej diety tak bardzo jak sobie pozwolę na trochę szaleństwa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Micha oka zmiany sa uzaleznione od efektów

Tylko ta delme zamień sobie na masełko 82%

Na takich imprezach obstawiaj mięcho, warzywa, ewentualnie owoce i będzie oka jak wszamiesz cos innego no to to nei apteka, szlag wszystkiego co zrobisz teraz nei trafi

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2012-01-17 18:39:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 14 (18.01)

Delmę zmienię jak tylko się skończy.

TRENING
1. Miednica do mostka (nie wiem jak nazwać to ćwiczenie) x3
2. Mostek na piłce 3x5
3. Russian twist 3x5
4. Spacer z nogami na piłce 3x5
5. Plank na piłce 25sek.
6. Kręcenie biodrami siedząc na piłce; 3 x5 na stronę
7. Tilt 3x5 na stronę
8. Kręcenie biodrami siedząc na piłce rysując kształtcyfry8 3x5 na stronę
+20 minut orbitrek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co myślicie jakbym co jakiś czas zjadła na kolację twaróg na słodko?
Przez ostatnie 2 dni mam ochotę straszną na coś słodkiego...Wtedy wyglądało by to tak: Ma być 1700kcal,127B/75T/125W

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym cukrem i budyniem to taki żarcik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie...Budyń w wersji sypkiej w sensie. Czyli już wiem ,że nie. A np aromat i słodzik zamiast tego cukru i budyniu?? Abo kakao i słodzik? Z tym,że ten słodzik ma tyle samo WW co cukier. Tak przynajmniej mi pokazało w liczniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieważne czy w sypkiej, czy nie - nie jemy budyniu, to samo tyczy się słodzików.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noworoczne postanowienie poprawy - pomoc dla wegetarianki.

Następny temat

Po ćwiczeniach "puchnę"... ???

WHEY premium