SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

juniorzy w ts a doping ;)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy od czlowieka... ja bym wolal siadac 400 i "okryc sie hanba" niz po 5latach treningow nie siadac 200 (abstra***ąc od tego, ze to taka hanba jak ja *******e ))) )

a stado haterów, którzy beda pozniej na forach pisac jaki to ja nie jestem zly bo bralem i bez koksu bylbym nikim -> ... moze mi co najwyzej obciagnac i to tylko jak sie zgodze

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2010-10-20 10:44:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Pisalem, ze nie mam zamiaru pisac, jednak musze

Kazdy tutaj ma swoj punkt widzenia, nie mozesz nam narzucic tego, by popierac ludzi, ktorzy sie dopinguja...
Mamy swoje poglady i ich sie trzymamy, tak samo, jak Ty swoich

Btw. znam Cie z rzezni5 chyba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"zalezy od czlowieka...."

tak zaczalem to oczywiste, ze przedstawilem swoj punkt widzenia
nigdzie nie narzucam zeby popierac doping - ja dalej uwazam, ze jest zly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
nie popierasz...popierajac...:)
to cos w stylu :jestem za a nawet przeciw.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zle to odczytujesz

ale nie chce mi sie nawet tłumaczyc
mysle, ze kto mial zrozumiec - zrozumial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
moze mi co najwyzej obciagnac i to tylko jak sie zgodzetekst miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Panowie
To ja wywaliłem poprzedni temat,bo już tradycyjnie w pewnym momencie nic nie trzymało się kupy !!!
Zrobił się totalny burdel w wypowiedziach,wyzwiska,obelgi itp...
Widzę że tutaj powoli zaczyna się to samo !!!

Zaraz polecą bany ,a temat skasuję !!!

Sene
Dajesz się wciągać w gówniarskie dyskusje,a już dawno powinieneś wykasować połowę tekstów w tym temacie ...!

ps.
Ja nie jestem przeciwnikiem dopingu,wszystko jest dla ludzi ale z głową i wiedzą...
Natomiast nie potrafię zrozumieć ,jak można było puścić bez kontroli zawodnika który już w przeszłości wtopił .Niektórzy z kadrowiczów ,nie zostali przebadani nawet na MP które były eliminacjami do MŚ,ME !!!

To że wtopili świadczy o braku podstawowej wiedzy na temat dopingu,lub świadome działanie /może mnie nie wezmą/.
Jeśli chodzi o nowe badania na orale,to są już wprowadzone przez WADA od stycznia 2009 !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
W temacie widze tylko lekki offtopic, nie ma tutaj nawet za duzo wulgaryzmow, a co dopiero obelg. Jedno pytanie nazwalem kretynskim (bo takie w istocie bylo i sam to przyznasz), a kuba zazartowal piszac o obciaganiu paly. Gdzie te bluzgi?

Co do kontroli w kraju to nie zgodze sie. Jesli chcemy robic wyniki powinno sie sprawdzac zawodnikami na kilka dni przed me, ale nie na lokalnych zawodach kontroli byc nie powinno. Im dluzej chlopcy sa ON tym lepiej dla naszych wynikow, a sprawdzajac ich we wlasnym zakresie zapewnimy, ze takich wpadek nie bedzie.

Byc moze jest to nieetyczne, ale jestem przekonany, ze tak na calym swiecie sie dzieje. Jestem pewny, ze jest tak w kulturystyce (i w Polsce tez to, na szczescie, zmierza w tym kierunku ostatnimi czasy).

Oczywiscie puszczanie Bielskiego bez kontroli bylo skandalicznym zaniedbaniem i nie pojmuje jakie zakulisowe gry do tego doprowadzily. Jakie sa szanse, ze nie zawiesza naszej federacji?

Zmieniony przez - passenger6 w dniu 2010-10-25 21:18:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Tak jak napisałem wcześniej,nie jestem przeciwnikiem dopingu w granicach rozsądku,wiedzy i zdrowia.
Ale nigdy nie poprę żeby zawody rangi MP,PP były bez kontroli.
Wtedy wypatrza się całkowicie równą rywalizację. Jednego stać na mocne koksy z wysokiej półki a inny zadowoli się czymś dużo słabszym. Natomiast po odstawieniu na kilka dni przed ME,MŚ przez obydwu,ich siły mogą się bardzo zbliżyć lub w niektórych przypadkach wyrównać. Z tą różnicą że ten na mocniejszej bombie ,przeszedłby elimunacje do kadry a ten drugi niestety odpada. A zatem gdzie jest sens,odsunięcia kontroli ???

Tym bardziej przy obecnych technikach badania,niektóre z bardziej popularnych SAA są wykrywalne nawet do 10 tygodni wstecz !!!Ponieważ teraz badania są pod kątem wykrywalności metabolitów a nie samej substancji, a to znacząca różnica !
Kary u nas w Polsce powinnya być bardziej dotkliwe,tak na opamiętanie. A jak komuś nie pasuje to moż przejść do innej federacji i tyle !

Prawdopodobieństwo zawiesznia naszej federacji jest bardzo duże,wystarczy jeszcze jedna wpadka i jest kicha.Zresztą ta ilość którą teraz mamy,też może nas kwalifikować do wzięcia pod lupę I.P.F,ponieważ wszystkie wtopy były w jednym roku kalendarzowym.
Kary finansowae sięgają nawet 20 tys. euro a czas zawiasu od 1-2 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Jesli chodzi o pieniadze to masz niewatpliwie duzo racji i przyznaje, ze nie wzialem tego pod uwage. Musisz jednak przyznac, ze problem pieniedzy, a takze, ze tak to ujme "stopnia bycia po***anym" nadal istnieje. Insulina i hormon sa z tego co wiem niewykrywalne, a potrafia (zdaniem "guru", ktorego znam, sam trzymam sie z dala od takich zabawek) utrzymac sile. A wielu ludzi nie stac na hormon, wielu tez boi sie insuliny. Nie do konca raczej jest tez tak, ze ten kto wali wiecej/drozszy towar musi zawsze byc silniejszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad

Następny temat

Ile siły może przybyć

WHEY premium