SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

judo MP Szkół Wyższych

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2715
Czy jest podział na poszczególne uczelnie (politechniki, uniwersytety... oddzielnie)?
Ilu średnio zawodników przypada na wagę w takiej imprezie?

Pozdro.

---------
Wrestling... for the man it`s real - A. Saitiev

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Jest.
Politechniki oddzielnie , Uniwerystety oddzielnie dalej nie wiem ale pewnie tez.
U kobiet sa Mistrzostwa Polski Szkol Wyzszych czyli wszystkie razem procz AWF i sa polaczone razem z MP Uniwersyteckimi mezczyzn. Swoja droga odbeda sie w polowie kwietnia w Warszawie orgaznizatorem jest UW.

Ilu zawdonikow przypada? Ciezko okreslic bo MP odbywaja sie co 2 lata. Najbardziej chyba oblezone wagi u mezczyzn to 73 kg troche mniej 66 kg i 81.
Macciej walczyl 2 lata temu pewnie cos napisze.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1568
no uniwesyteckich mistrzostwach roznie to bywa. Sa ludzie przypadkowi jak i zawodowcy. Nie kazdy uniwerek czy tez polibuda ma profesjonalna ekipe i czesto sa ludzie z lapanki, czli np. przyuczeni zapasnicy albo kolesie z odpowiednia waga ale bez duzego doswiadczenia. Wsrod kolegow ktorzy trenuja zawodowo i maja cos do powiedzenia w judo w Polsce slyszalem opinie, ze poziom nie jest miazdzacy. Sam startowalem przed paroma laty w Lodzi tuz po kontuzji gdzie trener wepchnal mnie do +100, chociaz szykowalem sie do -100 (przed kontuzja maja waga wynosila 90) i wylozylem sie na zapasniku. Nastepnego dnia byly finaly, gdzie dzien wczesniej byla impreza i sporo ludzi wchodzilo na mate z "syndromem dnia wczorajszego", co bylo dla mnie troche zenujace.

"Sposrod tego wszystkiego co jest we mnie chore, najzdrowsza mam wyobraznie"- Ludwig II Wittelsbach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Zgadza sie poziom nie jest zbyt wielki z tego wzgledu , ze nie startuja np studenci AWF a wielu kadrowiczow juz wogole nie studiuje. Duzo uczelni nie ma sekcji Judo i jada zawodnicy , ktorzy trenuja np zaspasy , albo trenowali wczesniej Judo czy zapasy. Ale w latach ubieglych np znany w srodowisku Bjj Mariusz Linke zdobywal Mistrza Polski Uniwersyteckiego na Politechnik wiem , ze kadrowicze w zapasach robili medale. Powalczyc w kazdym badz razie jest z kim i latwo nie jest. Nie ma porownywac do OTk Seniorow czy MP czy nawet do Akademickich MP, ale az tak latwo tez nie jest.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1568
bez urazy! nie mowie, ze jest latwo, opisalem tylko kilka subiektywnych uwag o tym konkretnym turnieju. Na MP czesto nie wiesz na kogo trafisz i mozesz trafic pechowo na takiego Mariusz Linke, Malowanca czy tez Kreciela, a mozesz walczyc z kolesiem ktory niedawno nauczyl sie paru rzutow i mial poprostu odpowiednia wage.

"Sposrod tego wszystkiego co jest we mnie chore, najzdrowsza mam wyobraznie"- Ludwig II Wittelsbach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Z tego co wiem to w tym roku zmieniły się zasady .
Najpierw są strefy i z kazdej strefy na mistrzostwa jedzie chyba po 2 najlepszych z wagi . Mogą też startować AWF-y . Czyli generalnie będzie wyzszy poziom .
Ogolnie poziom na uczelniach jest taki jak mowicie , duzo ludzi dopiero zaczyna trenować na studiach wiec nie mozna sie spodziewać cudów. AWF to inna sprawa bo tam cwiczą przewaznie zawodowcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Nie sadze zeby sie pozmienialo az tak bardzo. Bez sensu by to bylo robic MP Uniwersyteckie w ktorym moze wystapic kazdy z innej uczelni np AWF. Od tego sa MP Akademickie. Tak samo jak wczesniej student politechniki nie mogl wystapic na MP uniwersyteckich i na odwrot.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2715
http://www.azs.pl/index.php?i=aktualnosci_news&pid=1101

Chodzi mi konkretnie o tą impreze. Wie ktoś coś więcej?
Eliminacje, przypuszczalny poziom itd.

Dzieki, pozdro.

---------
Wrestling... for the man it`s real - A. Saitiev

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Mit 20 mial racje. Sa eliminacje z tego wynika.
http://www.azs.pl/index.php?i=aktualnosci_news&pid=1124 

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Eliminacje strefy B skoro odbywaja sie w wawie to pewnie wawa i Łodz sie kwalifikuje do niej

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Tutaj strefa A w Gdansku
http://www.azs.pl/index.php?i=aktualnosci_news&pid=1090 

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cłapki w judo

Następny temat

Filmiki z kyokushina

WHEY premium