SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jocha plus man scorch??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
witam panowie i mam putanie jestem na diecie redukcyjnej -300kcal biore od kilku tygodni man scorch 2x3 zjechałem 5 kg z 83 do 78 kg ale na brzuchu został smalec ;( co do treningu 4dniowy split i aeroby około 5x tydzien minimum 30 min biegu 8km/h z podniesiona bieznia na 2% albo rano na pusty zoładek. i teraz moje pytanie chciałem siegnac po jochambine i czy mam ja łączyc z mas scorch czy z kofeina musze tu powiedziec ze po 2x3 man scorch jestem troche wyklepany szcegolnie jak przyjme drugie 3 tabletki to około 4h czuje jak bym sie nacpał, czy myslicie ze jocha to dla mnie dobre rozwiazanie czy lepiej co innego?? moj staz na siłowni ponad rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Efekty podczas redukcji są zależne od diety/treningu, a nie JOHIMBINY (tak się pisze na przyszłość) czy innego produktu.
Johimbina jest b. dobra na redukcji, pod warunkiem umiejętnego jej stosowania: dawki+ pora, oraz w połączeniu z odpowiednią dietą i treningiem, głównie na finiszu, gdy coraz ciężej jest z nich coś wyciągnąć, choć nie jest to zasadą.|
O łączenie suplementów pytaj w dziale przeznaczonym do tego.

Zmieniony przez - karnisz w dniu 2013-12-20 10:52:18

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jak Cię scorch "wyklepuje" to nawet minimalna dawka johy zrobi to jeszcze bardziej - nie jest to przyjemny środek - suplementem niekoniecznie można go nazwać.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-12-20 10:59:58

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
ok, widziałem w tym dziale podwieszone o spalaczach to napisałem, w sumie nie pytałem jak sie pisze yohambina tylko jak własnie co i jak a to ze wazna jest pora i czas od wegli to juz wczesniej czytałem twoja wypowiedz wyglada jak kopiuj wklej:) nie wiem czy czytałes co napisałem o trenigu i aerobach o diecie i spalonym tłuszczu, ale w sumie twoja wypowiedz nic mi nmie dała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
własnie dlatego pytam czytałem duzo nieprzychylnych opini. a ja nie mam zadnych problemow ze zdrowiem ani cisnieniem nie mam problemow ze snem jedyne co tak na mnie penie działe to kofeina ogolnie nie pije kawy ani energetykow. wiec moze brac o ile sie zdecyduje yohe sama bez zaddnych innych srodkow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
generalnie odpowiedź dostałeś już od 2 osób i inna nie będzie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
cnie dostałem. bo napisałem mam diete cwicze i robie aeroby a odpowiedz jest miej diete cwicz i rob aeroby podczas brania johy nie zamierzam przestawac cwiczyc ani nie zaczne jesc co popadnie z nadwyzka kaloryczna moje pytanie jest czy brac z man scorch zmiejszajac dawki spalacza czy brac czysta czy z kofeina nie napisałem jescze ze zaczynałem spalacz od 2x2 i czułem pobudzenie ale po tygodniu znikło ono wiec przeszedłem na 3+2 i 2x3, jesli ktos by mogł mi odpowiedziec czerpiac wiedze z doswiadczenia lub znajomosci przypadku nie z kopiuj wklej był bym wdzieczny 2x3juz nie robi takiego wrazenia wczoraj 3tabletki o 19 prze aerobami około 11 spalem jak dziecko




Zmieniony przez - micmil w dniu 2013-12-22 00:10:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dokładność kalkulatorów zapotrzebowania kcal

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 65kg

WHEY premium