SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem za niski mój brat mnie młodszy przerósł

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 16 w tym roku 17 177-6cm wzrostu i jestem za niski stresuje się że nie rosnę wogóle nie rosnę od 3,5 lat w wieku 13,5 lat ćwiczyłem na siłowni i zahamowałem wzrost wszyscy moi kumple mnie przerośli nawet ten najniższy nawet mój brat o 1,5 roku prawie przerósł a starszy brat powinienen być wyrzszy a ja jestem za niski mój ojciec gada że w tym wieku już nie osiągne metra 182 a mój brat ma 174 może przez tą siłownie bo wszycy mnie przerośli
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja też jestem młodszy od brata a jestem wyższy od niego, tyle ile masz mieć tyle będziesz miał wzrostu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Wzrost jest kwestią uzależnioną od genów, niewiele możesz w tej kwestii zdziałać. Na pewno na Twoją niekorzyść działa stres.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łączenie supli AAGK Z L-CARNITNĄ

Następny temat

Odszkodowanie za usunięcie migdału

WHEY premium