SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jazda na rowerze a wyskok/bieganie/koszykówka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 494
Siemka... Ostatnio gdzieś na necie przeczytałem że regularna i długa jazda na rowerze hamuje wyskok... Ja gram w koszykówkę i biegam więc do tego pierwszego wyskok jest mi potrzebny... ja zazwyczaj rozpędzam się na palcach (że pedałów dotykam "palcami" stóp i jak patrze to łydki mi się "rzeźbią") Moje pytanie jest takie.. Czy taka długa i codzienna jazda wpływa ujemnie na wyskok??

SPORT pracą, sensem życia, miłością...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
owszem wpływa. zresztą trener powinien ci to potwierdzić. skacząć angażujesz inne włókna niż jeżdżać na rowerze, jak rosną jedne to maleją drugie. nie jestem pewien czy nie pomieszałem z tymi włóknami tak czy inaczej na pewno jazda na rowerze wpływa ujemnie na wyskok. pamiętam że jak grałem w kosza trener nam odradzał systematyczne jazdy na rowerze. raz na jakiś czas nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 494
dzięki za odpowiedź. Czyli taka codzienna jazda na boisko i z powrotem nie jest zła (w jedną stronę jakoś z 1,5 km...)?

SPORT pracą, sensem życia, miłością...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
ciężko powiedzieć. porównaj progres z okresu zimowego jak nie jeździłeś na rowerze do obecnego i oceń czy taka ilośc jazdy na rowerze nie wpływa ujemnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rower do dirtu

Następny temat

Samsung Athletic Cup , 2009

WHEY premium