SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaworbl / BLOG - ...::MELTDOWN::... cd. s.6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4683
Witam,

Po kilkumiesięcznej przerwie od prowadzenia bloga, wskrzeszam go do życia. Przerwałem prowadzenie dziennika, jak i redukcji z powodu nagłych problemów życiowych. Odłożyłem siłownie na kilka tygodniu, zanim wszystko wróciło do normy. Niestety w tym czasie to co spaliłem powróciło, brakiem aktywności, dietą z dup.. i stres... dokończyłem redukcję na venomie, potem wszedłem na FBW 5x5 ostatecznie zbijając wagę do 97kg. Na przełomie roku postanowiłem zrobić kilka kilo mięsa (i smalcu) na plecach i barkach. Pofolgowałem sobie, ale z efektu jestem zadowolony. Teraz czas wypalać dalej.

nowe dane:

Płeć : meżczyzna
Wiek : 26
Waga : 111
Wzrost : 177
Obwód klatki : 124 cm
Obwód ramienia : 45,5 cm
Obwód talii : 106 cm (pępek)
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : będzie powyżej 30 %
Aktywność w ciągu dnia : praca biuro/fizyczna 7:00 - 15:00
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : siłownia
Dostęp do sprzętu: siłownia domowa. Trochę sprzętu jest.
Odżywianie : dieta Low Carb
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : aeroby, siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : dużo by wymieniać
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : mowa :D
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana i LC





Trening wygląda tak, że podzieliłem cztery dni na zestaw "A" i zestaw "B".w pierwszym ćwicze nogi i klatkę, w drugim plecy i barki. Ćwiczenia oparte o rampy w zakresach powtórzeń 6-8. Na postęp siłowy nie liczę, ale może coś tam się będzie dokładać.

Treningi zacząłem od poniedziałku. Wypiska z teningu będzie mieć taką formę, jak poprzednio, tzn. zrzuta z arkusza. Wygodnie i przejrzyście.








Low carb i również w jednym arkuszu obok treninigu. Nic szczególnego się nie zmieniło. 7 posiłków staram się w miarę równo rozłożyć w ciągu dnia.





Ze splaczy mam pół opakowania iFORCE Adipoxil, pół opakowania GET FN AMP i całe opkowanie Vapor XT. Przed treningiem zakąszam White flood.Poza tym trochę białka jest, trochę różnych vitamin, wyciągów z ziółek typu żeń-szeń, którego zajadam 1 caps. rano. Schemat suplemantacji jest również zamieszczony w rozpisce.





zapodam jeszcze kilka zdjęć z mojego obecnego stanu:















Mam nadzieję, że tym razem nie wydarzy się nic, co by mnie wyłączyło z redukcji.

Zapraszam odwiedziń i komentarzy ;)

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - jaworbl w dniu 2011-03-02 05:35:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50622
Nie wiem po co ludzie stosuja w c*** supli ,,na poczatek ,, jak mozna osiagnac te same rezultaty dzieki ciezkiemu treningowi i przede wszystkim micha ...
No ale powodzenia i wytrwalosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4683
w chu.. supli? to nie można już mieć zapasu białka?
BCAA na redukcji, to coś złego?
termogeneza ze spalacza i pobudzenie na treningu to coś złego? jak się za******la 8h...
ciężki trening... hmmm, no ja się potrafię zasapać na tej rozpisce
a micha? przeglądając inne dzienniki dochodzę do wniosku, że mam jedną z lepszych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50622
racja :) Diete przejrzałem tylko z grubsza i to byl blad :)
rzucilo mi sie w oczy zdjecie z suplami , nie sprawdzalem ,,co to ,, :)
Zbyt pochopna decyzja

Gl!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
elo elo ziomek:)
też redukuje:)
troche tych supli masz, ja tam nic nie tykam:) i z 102 jest już około 92:)
dieta fajnie wygląda ale chyba mało kcal:) bo ja przy 92-3 mam 2780kcal :) a dokłądnie 2788^^

ale trzymam kciuki, bd wpadał i jedziemy :) no i siły to masz byku troche;p

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-02 18:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4683
Sup!?

Czas na przedłikendową wypiskę








Tłusty czwartek – gruby trening w środę odwaliłem tylko aeroby, natomiast czwartek to zestaw A. Trening udany, na razie nie dodaję obciążenia, w sumie nie mam do czego, bo stety bez zapasu siły ani w SQ ani w WL. Jutro będę miał 4 krążki 0,5 kg, to poszaleję z dodatkami od nastepnego tygodnia





Nie obyło się bez pączka. Nie chciało mi się go wstawiać w arkusz ;-P zamieniłem kuraka na mintaja. Super mi wchodzi ta rybka w przeciwieństwie do kury, która mi obrzydła do porzygu.





Bez zmian. Jak ktoś by chciał zakupić Adipoxil, to raczej odradzam. Mam po tym często ból brzucha i piecze mnie od środka, bo ma chyba w składzie kapsaicynę. Od następnego tygodnia chyba zmienię na 2 caps. Adipoxil rano, a przed treningiem 1 caps. FM AMP.


@Boksero,

Witaj graty za Twoje dotychczasowe osiągi. Będę również dopingować Twoje zmagania z redukcją.

Jeśli chodzi o kaloryczność, to jak widać drobna zmiana w posiłkach i jest prawie 3 tyś. kcal.
Będę trzymać kaloryczność w zakresie 2800 – 3000 kcal. jestem endo, muszę ostrożnie z tymi kaloriami, poza tym zapotrzebowanie liczę niekoniecznie dla aktulanej wagi. Trochę ujmuję kg, bo jak widać zlany jestem .


Pozdrawiam.

Zmieniony przez - jaworbl w dniu 2011-03-04 05:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jakieś foto poka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4683
cześć adzikdodałem 5 zdjęć sylwetki w pierwszym poście na tej stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dzięki, licze że za miesiąc/2/3/4 też bd Ci gratulował:)

hehe też jestem endo i wiem jak łatwo jest złapać mase zbędnych kg:)
no cóż, ale taki nasz urok można się pocieszać tekstem
"kto nie ma brzucha, ten słabo rvcha"

i redukować:P

co ile ważył sie będziesz i pomiary?:)



Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-04 18:53:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Faktycznie

Pisalem o 6 rano, przed robotą, wybacz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split każda partia 2x na tydzień - oceńcię :-)

Następny temat

SPLIT 3dni - Konsultacja + Fat

Wiecej