SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

janusz121 - dziennik 2012 (kickboxing + siła + wydolność)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No toś trochę miał czytania:) podchwyt gorzej mi wychodził bo nawet nie pamiętam kiedy go ostatnio robiłem:) tak że wiesz:)

Z tym że ja jeszcze nie jestem pewien jaki to mundur będzie;)

Chociaż tyle dobrego, bo jakby tak na ostatnią chwilę dali znać to przeyebane.

I dlatego warto wcześniej chociaż podstawowe badania zrobić. Później się okazuje że tylko czas był zmarnowany. Ale jest to ciekawa sprawa, badania nie wyszły dobre a za to sprawność dobra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
No gościu o którym mowa ma jakieś 183cm wzrostu a wage bodajże 65kg, więc przy takiej masie nie jest trudno o dobre wyniki w biegach i podciąganiu. Podobno odrzucają 30% chętnych na badaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Vixen3, jak masz gg , to tez podaj mi, albo napisz lepiej na moje: 6712810
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
vixen3 - z taką wagą to nie problem robić dobre wyniki. Mi przynajmniej interwały robi się o wiele lepiej niż gdy ważyłem 75 kg, z podciąganiem też lepiej, więc pewnie po części zależy to też od budowy ciała. 30 % to sporo. Dobrze że te badania są przed testami.

Stanisuaf - popieram trzeba się zgadać na tym gg;) informacje wymienić;)

16.05.2012

Trening:

- kickboxing - stacje
rozgrzewka - bieg, przeplatanka, bieg bokserski, wyrzuty nóg, pajacyki itp
trochę techniki - proste i sierpy w powietrze
całość zrobiona 2 razy po 30 s pracy i 30 s przerwy
uderzenia młotem w oponę / tu zamiast przerwy skakanka
proste z hantelkami / tu zamiast przerwy ab wheel
kopnięcia na worku
lewy + prawy prosty na worku
cały kickboxing na worku
boks na worku
cały kickboxing na worku
krążenia odważnikiem zawieszonym na ręczniku wokół ciała
przeskoki przez worek
rzuty piłką jednorącz, po złapaniu sprawl / bez przerw
wymachy odważnikiem (24 kg)
przeskoki przez worek
rzuty piłką jednorącz, po złapaniu sprawl / bez przerw
wyrzuty sztangi / zamiast przerwy uniki ze sztangielkami
znów zabrakło sił żeby zostać na zaawansowaną;)

Sen:
23 - 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
17.05.2012

Trening:

- BJJ
rozgrzewka - trochę wymachów i krążeń a następnie stacje po minucie każda
wymachy odważnikiem
przeskoki przez worek bokserski
uderzenia z gardy na worek bokserski
proste z hantelkami + sprawl
ab wheel
uderzenia na worek z dosiadu
dźwignie na manekinie
uderzenia na worek z bocznej
uderzenia na worek z dosiadu, zmiana na boczną i uderzenia z bocznej
wykroki z odważnikiem
technika:
1. przejście z żółwia do duszenia z za pleców
2. balacha z za pleców
sparingi
różnie tu było ale nie tragicznie:)
1. najpierw ze 120 kg kolesiem, tu tak średnio było, raz on wygrywał, raz ja, może temu że to pierwszy sparing to lajtowo było
2. następnie z kolesiem mniejszym ode mnie wagowo ale podobnym wzrostowo, tu raczej wygrywałem a obrony nieźle wychodziły
3. z kolesiem co na zawody w mma jeździ, ciężko było cokolwiek zdziałać ale ładnie obroniłem się przed dźwignią na staw skokowy i przed trójkątem
4. z trenerem od kickboxingu, tu już cały czas przegrywałem ale przed balachą 2 razy udało mi się obronić
5. z koleżanką o połowę mniejszą, gdyby nie przewaga siły to by mnie konkretnie rozj**ała, raz jej założyłem kimure z bocznej pozycji, raz balache i tyle, ona mnie poddała trójkątem, balachą i pięknie sprowadziła do parteru, co chwila próbowała klucz założyć, gdybym siłowo z tego nie wychodził trzeba by odklepywać;)
trening wydaje mi się męczący o wiele bardziej niż stójka
efektem są poobdzierane kolana (mata jest szorstka) i zadrapania, zdarcia skóry na ryju:) pięknie będę wyglądał jutro na egzaminie

Sen:
północ - 8
udało się wyspać;)

Jutro rano drążek + dipsy, o 12 wyjazd do Krakowa na uczelnię a wieczorem już pierwszy egzamin w tym semestrze.
W sobotę zajęcia od 8 rano tak że trzeba wstać o 4.45. ale wieczorem rehab na kolana będzie zrobiony.
W niedzielę lajtowe zajęcia, od 13 do 17. Kupię sobie może ochraniacze na kolana bo będę miał trochę wolnego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Można powiedzieć że MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Tak jest:) wybrałem się na to BJJ bo taka pogoda chvjowa była że nie było sensu biegać:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jednorazowo, czy już coś na stałe bardziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Chciałbym to dodać na stałe ale zobaczymy jak to będzie. Niedługo zaczynam kurs i nie mam pojęcia czy na jakiekolwiek treningi SW będę miał szansę dotrzeć:/ ale na tym kursie jakieś elementy walki też będą tak że nie ma źle;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
janusz121

5. z koleżanką o połowę mniejszą, gdyby nie przewaga siły to by mnie konkretnie rozj**ała, raz jej założyłem kimure z bocznej pozycji, raz balache i tyle, ona mnie poddała trójkątem, balachą i pięknie sprowadziła do parteru, co chwila próbowała klucz założyć, gdybym siłowo z tego nie wychodził trzeba by odklepywać;)


No no szacuneczek dla dziołszki pewnie jakaś mistrzyni Polski jak Ci było trudno



jaki kurs? coś z mundurem już?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test do straży

Następny temat

PLAN TRENIGOWY I pytanko

WHEY premium