SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie produkty???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
Witam
Byłem dziś w biedronce i na półce był ryż naturalny(na opakowaniu miał ciemniejsza barwę więc nie biały a chyba brązowy)czy byłby dobry??
Jakie makarony: semolina z pszenicy durum,z mąki pszenno-razowej, pełne ziarno(LUBELLA)
Jaka mąka??? bo widziałem tylko pszenne.
Jaki chleb?? Zytni, wielozbozowy, razowy??

pozdrawiam

ok na temat makaronu mam tu odp https://www.sfd.pl/Który_Makaron_Wybrać.._-t1026982.html

Zmieniony przez - deanash w dniu 2014-06-07 21:09:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
celuj w zboża pelnoziarniste. ryz moze byc tez basmati. durum czy razowy- Ok, mąka jesli juz- najlepiej typ 2000

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
mąka typ 2000- pszenna bo narazie tylko pszenne były (w polo chyba jest zytnia)
czyli z ryzy to naturalny, brązowy, basmati i parboiled moga być.
celuj w zboza pełnoziarniste - czyli???

dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
te do wypieku chleba nie nadaja sie do wszystkiego, bo np. nalesniki sie ciezko na nich robi, ale mozesz sprobowac. są tez gryczane, zwykle typ 2000, etc.. poza tym mąka nie jest jedynym źrodlem ww

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
no wiem że nie jest jedynym ale potrzebuja ją do omlecika.
a gdzie znajdę te "dobre" mąki???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Omlet robi się bez mąki.Placki owsiane też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
kiedys jadłem płatki ale mam po nich... problemy
omlecik, placek coś w tym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Szukaj zatem innych płatków,które Twój organizm będzie tolerował.Zresztą na dobrą sprawę eliminacja zbóż powinna wyjść Ci tylko na dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena bf

Następny temat

Dieta , 19 lat.

Wiecej