SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie macie podejscie do trawy ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Bodek jest śmieszny, ale fakt jest taki, że zielsko tak bardzo wychwalane i uważane za nieszkodliwe wcale takie nie jest. Szczególnie w dużych ilościach. Mam kilku znajomych, którzy palą można powiedzieć nałogowo i do rozgarniętych raczej nie należąOsobiście zdarzyło mi się zapalić, ale jakoś specjalnie mi to do gustu nie przypadło.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-11-14 15:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jedna lufa podobno jak 2,5 papierosa szkodzi.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Taka ciekawostka
Niezależnie od szkodliwego wpływu na psychikę, palenie marihuany wpływa negatywnie na zdrowie fizyczne i to bezpośrednio po wypaleniu narkotyku - ostrzegają naukowcy z USA na łamach pisma "Molecular Psychiatry".
Tetrahydrokannabinol (THC) to jeden z naturalnych kannabinoidów, składnik aktywny marihuany. Kannabinoidy mają w naszym organizmie własne receptory i mogą odgrywać w nim różne funkcje.

W swoich najnowszych badaniach naukowcy z National Institute on Drug Abuse w Baltimore wykazali, że bezpośrednia stymulacja receptorów kannabinoidowych w wątrobie bardzo niekorzystnie wpływa na składniki krwi, a długotrwałe stosowanie kannabinoidów może doprowadzić do zawału, psychoz oraz nadciśnienia. Marihuana jest najczęściej stosowanym nielegalnym narkotykiem na świecie. Szacuje się, że w USA około 4,3 proc. młodych ludzi dorosłych pali marihuanę codziennie. Niestety przekonanie, że jest to 'bezpieczny' narkotyk jest błędne.

Jean Lud Cadet wraz z zespołem wykazali, że palenie marihuany powoduje zwiększenie poziomu apolipoproteiny apoC-III we krwi. Efekt ten jest natychmiastowy do zwiększenia poziomu apoC dochodzi od razu jak wdychane substancje dotrą do wątroby.

Zazwyczaj białko apoC-III reguluje degradację niektórych kwasów tłuszczowych, pod wpływem obecnego w marihuanie THC dochodzi do zbyt dużej stymulacji receptorów kannabinoidowych w wątrobie i nadprodukcji apoC-III. Skutkiem tak dużej syntezy apoC-III jest obniżenie wydajności degradacji kwasów tłuszczowych.

Zbyt wysoki poziom kwasów tłuszczowych we krwi skutkuje rozwinięciem chorób serca, zmniejszeniem przepływu krwi w mózgu. Autorzy pracy podkreślają, że długoterminowe skutki palenia marihuany dotychczas postrzegano jako zmiany metaboliczne i fizjologiczne. Ich najnowsze odkrycie dowiodło, że stymulacja receptorów kannabinoidowych przez THC zaburza parametry biochemiczne krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
pale czy nie pale-progres na silce ten sam,masa idzie,z redukcja tez nie mialem problemow,sila takze jest,pale od gimnazjum,przez pare lat po kilka razy dziennie,niedawno obronilem prace licencjacka,potrafie liczyc,logicznie myslec,dogaduje sie z ludzmi,pamiec tez za***ista,IMO nie taki diabel straszny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
kazdy ma inne podejscie- ja sie wzoruje przykladami z rzycia wzietymi i tego sie trzymam. Robta jak chceta- scilen dzieki za soga i wypowiedz sie bo chce odbic
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Moim zdaniem trawa dla bydła, nie ma to jak piwko.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
boże żal mi ludzi którzy tutaj piszą a w życiu na oczy pewnie marychy nie widzieli.
jest rożnica pomiędzy "zapalic sobie" a jarać codziennie. Tak samo jest z piwem, jak raz na jakiś czas sie napijesz to spoko, ale pijesz codziennie t nie masz po co iść na siłke.
Prawda jest to że marycha ryje mózg, ale nie robi tego od razu ;]. Powoli i po trochu. WIęcej i częściej jarasz to troche szybciej.
wiec od czasu do czasu zapalenie sobie nic nie szkodzi.
i nie słuchajcie jakiś pseudo fachowców opowiadajacych historie ze babka po 1 razie ze zrypala życie. ZAL i tyle.

PS: a magik miał schizofrenię jarał fakt, nawet za dużo, ale myślicie ze to tylko przez to?:>
Znawcy się znaleźli...
PS: jedno jest pewne OD PRZEDAWKOWANIA MARICHUANY nikt jeszcze nie umarl, a od alkoholu "raczej" tak ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Umarł. Wg statystyk marihuana była przyczyną śmierci... 2 osób w poprzednim roku. Tytoń 150... tysięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
wystarczy mieć zdrowy rozsądek, jak we wszystkim, a bedzie dobrze

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
bytch3ck gratuluje dziewczynyz calym szacunkiem u mnie byla by skreslona na starciesam jaralem i jak ktos zapali od czasu do czasu to nic si enie stanielepiej przyjarac i byc przy****iony na kapie niz rozpeirdalac cos pod wplywem alkocholua czeste palenie powoduje zamulki i tu nie ma co sie oszukiwac, ale nikt mi nie wmowi ze bardziej ryje to czerep od sterydow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką ławkę wybrać?

Następny temat

Motywacja bez granic

WHEY premium