SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie macie podejscie do trawy ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6317
10 razy bardziej wole jarac niz pic jesli sie ma na uwadze na powaznie silke(tak samo mowia wszyscy wieksi znajomi), a co do ******lenia ze to ryje beret to -> jak nie chcesz byc poryty to nie bierz koxu i twardych dragow
trawa ryc troszke ryje ale jak ktos ma leb ogarniety to sobie jakos poradzi w zyciu np ja- najlepsze LO w miescie + mam sliczna dziewczyne ktora tez lubi przysmazyc;d
na silce tez mi nie idzie chyba najgorzej troche juz nawet wygladam no i cisne 110 a dopiero za 2 tyg osiemnascie koncze

zapalcie i k.u.r.wa zmiencie w koncu swoje moherowe podejscie albo idzcie do kosciola prosic o wiekszy biceps:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
bytch3ck- zkads to znam. Znacie magika?? katowice- mieszkal blok obok mojego kuzyna- mowil tak- on ma silna psychike i wole nic mu sie nie stanie poradzi sobie z tym wszystko za***iscie- potem rodzinny zjazd wszyscy w domu cala familia i nagle magik wyskakuje z okna z bloku przy wszystkich- fajna impreze nie?? nagle od***alo mu totalnie a jaral tylko i podobno nie nalogowo- wiec masz przyklad- jedna dziewczyna raz zapalila i cos sie z nia zaczelo dziac- poszla do lekarza i okazalo sie ze zdupi-la sobie zycie i organizm- miala 18 lat i przez ten raz dprzekwitla plciowo- nie bedzie miec dzieci
tak ze zastanowcie sie nad tym co piszecie- wszystko jest za***iste do czasu- na efekty musisz poczekac a wtedy wspomnij moje slowa
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1740
ogólnie to jarałem kiedyś i ćwiczyłem i mi nie szło,poprostu jakbym stał w miejscu,ale mam wuchte ziomków którzy palą i dobrze im idzie na siłce,przyrosty też okej.Robie dużo rzeczy których ćwiczący ludzie nie powinni robić(nie chwale sie i nie żale)ale z rozsądkiem i od czasu do czasu,bo to tylko dodatek a nie cel.na każdego działa to inaczej np.ja po alkoholu mam zero spadków.najelpiej zrób miesięczny eksperyment i zobacz jak to wpłynie na Twoje przyrosty,jeśli nie wpłynie to dobrze a jak wpłynie negatywnie to już Ty musisz wybrać co wolisz

Nawet Jeśli To Nie Jest Do Końca Prawdą Powtarzaj Sobie Kobiety Mnie Pragną;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10667
Kolego zaskron nasłuchałeś się za dużo Bodka który również troszke fantazjuje. Fakt faktem zielsko równo ryje banie jeżeli się z nim PRZESADZA. To tak jak alko. Pijesz codziennie, jesteś alkoholikiem, jarasz codziennie, jesteś ćpunem, mniejszym, większym jak to nazwiesz ale ćpunem. Ja osobiście jednak wole się napić bo tak jak Bodek mówił THC kumuluje się gdzieś tam w przysadce czy **** wie gdzie i to cięzko wydalić z ogranizmu, a po ostrej imprezie idziesz w kime rano do WC i heja.

Nazywam się Maciek, nie jaram juz 2 miesiące i jestem z tego dumny

Jeśli pomogłem przyznaj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282
No to rozgorzala dyskusja...napisalem tego posta nie dlatego,ze jaram codziennie i nie wiem co ze soba robic... bylem poprostu ciekaw waszej opinii i podejscia.Mimo wszystko wydaje mi sie,ze zapalenie jointa przy weekendzie nie wplywa najgorzej na czlowieka...
Troche smiesznie czytalo sie post kolegi ktory cieszyl sie tym,ze mimo iz jara to jest w najlepszym LO w miescie...chyba nie o to chodzi prawda ?!
Mnie bardziej ciekawi fakt jaki wplyw moze miec THC na miesnie...
temat Magika jest chyba bardziej zlozony..nie wydaje mi sie,zeby skoczyl z okna tylko dlatego ,ze byl upalony.

Guglin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
Boże, jak czytam wypowiedzi niektórych, to śmiać mi się chce. A ten koleś co pisał o magiku wyskakującym z okna to już wogóle mnie rozwlił :)
Jaram często, najlepiej po siłowni bo po paleniu ćwiczyć jest ciężko i nie odczuwam żadnych skutków jarania, dalej umiem policzyć do 10.
Ogólnie ile z osób zrytych niby od palenia tak naprawde korzystało tylko z tej używki? Napewno szło dużo mocniejszych rzeczy, ale przyjeło się mówić że są zryci od jarania.
Znam osoby (sam nią jestem) które palą często i od ładnych paru lat i nie przeszkadza im to w studiowaniu, pracowaniu w dobrej firmie, nie mają problemów z wysławianiem się itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
... palę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
zaskron magik nie wyskoczył dlatego ze sie zjarał i mu cos odbilo-był chory psychicznie.

Osobiscie sam jaram.Tak od czasu do czasu 1,2w tygodniu i powiem ze jak palilem nawet czesciej i trenowalem to nie czułem roznicy w treningach roslem normalnie a nawet lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1450
http://stokr0tka89.wrzuta.pl/audio/ihYqRbo9EE/bodek_narkotyki_wyklad

Posłuchaj se tego wykładu o narkotykach daje do myślenia
No ale rób jak chcesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w gim na religii nam to puszczali.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką ławkę wybrać?

Następny temat

Motywacja bez granic

WHEY premium