SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie białko wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 874
mam krotkie pytanko jakie bialko po treningubedzie lepsze, odrazu dodam że biorę BCAA.
1. Hi-Tec Nutrition - Whey C-6
2. Fitmax - Premium ISOLATE
3. FITMAX Amino Millenium
4. OLIMP Pure Whey Isolate 95
z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20436
ile funduszy masz? Smak ma znaczenie czy nie :p ? Jak nie to bierz najtanszy izolat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 874
tak do 100 a smak naturalny najlepiej he myslalem nad tym fitmax premium izolate dobry bd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21122
whey c-6 smak orzechowy dobry smaczek ma a co powiesz na whey peak delicious? Składkowo jedno z lepszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20436
ja mam sciteca i smak vanilia wymiata ( pije z woda, tylko i wylacznie ). skladowo tez nie odbiega od tych, gorzej z cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11493
Vinny
mam krotkie pytanko jakie bialko po treningubedzie lepsze, odrazu dodam że biorę BCAA.
1. Hi-Tec Nutrition - Whey C-6
2. Fitmax - Premium ISOLATE
3. FITMAX Amino Millenium
4. OLIMP Pure Whey Isolate 95
z gory dzieki za pomoc

Olimp najpewniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
smak sciteca wyprzedza wszystko :p przynajmniej dla mnie :) Sklad tez jest nie najgorszy. W dodatku jest o 100 zl tanszy od sciteca. 2.2 kg olimpu kosztuje 260 zl a sciteca 160-180. Takze nie ma chyba porownania. W ogole olimp podniosl ostatnio ceny tych bialek. W ogole ceny ze tak powiem z du*y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11493
Olimp to CFM więc porównaj cenowo to izolatu sciteca CFM.

Ten izolat, o którym piszesz to ma tyle wegli co wpc.

Zmieniony przez - vson w dniu 2013-03-18 20:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No w takim ukladzie olimp cenowo wypada lepiej niz sci tec :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
z tego co poczytalem to chyba izolat bedzie lepszy od wieleskladnikowych jak c6 czy z scitec bo to nie czysty izolat a po treningu czyba izolat lepszy co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks Suplementacja

Następny temat

Bialko i Kreatyna razem??

FuckBaton