SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie badania/pytanie co do suplematacji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam otuz sprawa wyglada tak ze 2 lata temu lecialem z deczka solo dopiero jakos 3 miechy temu czuje ze doszlem do normy jezeli mozna tak to ujac dobra przejdzmy do sedna oco mi sie rozchodzi deke wbilem solo bez prawidlowej odbloczki bylem zblokowany bralem test 100 olipma zbja estrogenu zeszedl mi tluszcz bardzo ladnie jajca spuchly ale potem znow byla lipa na dzien dzisiejszy wszystko wydaje mi sie ze jest ok ale chce sie upewnic powiedzcie mi napoczatek jakie mam zrobic badania zeby sprawdzic juz czy wszystko jest git robilem tescia jakos 5 miechow temu byl ponizej normy alt atls byl w normalnie ogolnie wyniki wyszly pozytywne tylko ten tesciu / 2 sprawa chodzi mi najbardziej oto ze chce pocisnoac znow z t-100 ale on zbija estrogeny i tu rodzi sie moje pytanie mozna zrobic jakies badania zeby zobaczyc czy mozna normalnie pakowac czy tez moze byc puzniej problem jezeli zbije je zbyt mocno z gory dziekuje za odpowiedz :)
ps mialem stan przedzawalowy na silowni ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Test wolny i całkowity, Estro, Prolaktyna

EDIT: Aha teraz doczytałem, że miałeś stan przedzawalowy - idź do lekarza.

Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2014-01-11 11:36:24

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bylem u lekarza ogolnie badania ktore robilem byly w wiekszsoci na serducho wszystko bylo wpodzadku jedyne co mialm bardzo zawyzone to kineza kreatynowa ck bylem u kardioloszki robila badania wycilkowe na rowerku i usg chyba stwiedzila ze wszystko jest wporzadku i ze mozliwe ze mam nadwage dodam ze deczka w wieku 15 lat ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do badan postaram sie zrobic na dniach tak ze dodam foty z wynikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
No to pierwszy cyklon na konkrecie był

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
droga sprawa bo po decce to chyba trzeba hcg wbijac ja nie wbijalem nic zjadlem chyba tylko 3 listki cloma po 3 miesiacach od ostatniego bicia i bardzo dlugo bylem zblokowany do tego doszly jonty blok i se wkrecilem ze umieram :D ale miejsza o to rozchodzi mi sie teraz o to czy jest mozliwosc ze jestem bezblodny szczerze mowiac sprerma jest jakies slabej jakosci ale to chyba badania musze zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Dokładnie, badania na aktywność pleminków. Ile tej deci wbiłeś ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
13 strzalow pierwsze 3 po 1ml puzniej po 1.5 250 atomic lab...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94420 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
sperma dojdzie do siebie też w końcu,ale badania dadzą obraz ile tam jest aktywnych plemników

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem dobra panowie a jeszcze taka sprawa ja ja wbilem solo azalalo mnie kakretnie chyba od estrogenu z tego co sam wnioskuje zjadlem jedna paczke olimpa t -100 fajnie zeszlo ale szybko wrocilo i wlasnie chcialem dlatego znow t*100 zeby estro zeszly ale nie chce juz na wlasna reke nap*****lac bez namyslu bo to nic dobrego zrobie badania zazuce foto oblukacie co i jak najwyzej moze jakiegos cyklona propka metka moze nie wiem zawsze chcialem byc przyj**any zap*****lam na maxa 3 lata i nic z tego nie mam co do michy jest dobrze w miare mozlwosci i funduszy proboje ogarniac aktualnie waga 106 kilo ale duzy % bf ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Już powinno być wszystko w normie, ale zrób badania i będzie pewność i wtedy się coś pomyśli.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl H-drol + Epi

Następny temat

Cypio+Bolde prosba o rozpisanie cyklu

WHEY premium