SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki trening???

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14842
Siema.Mam pytani bo cwicze na silowni dokladnie 5 mies ale jak narazie rozwijam tylko siel statyczna a chcialbym rozwinac teraz sile dynamiczna ale nie wiem dokladnie jak powinien wygladac taki trening.Zalezy mi nie tylko na wyskoku(o ktorym pisze tutaj duzo)ale rowniez na dynamicznej sile ramion i klatki mam taki8 link i ulozylem sobie taki trening ale on jest raczej cienki wiec poprawcie go:

-w tym treningu bede cwiczyl tez na silowni w ten sposob ze bede uzywal ciezarow w granicach 60%-80% ciezaru maksymalnego i bede wykonywal cwiczenia w ten sposob ze przytrzymuje ciezar chwile w pozycji poczatkowej po czym jak najszybciej/najdynamiczniej go wypycham a bede stosowal takie cwiczenia:

klatka:
-wyciskanie na plasko
-wyciskanie na skosie glowa w gore
biceps,przedramien:
-ugiannie przedramion chwytem mlotkowym (na takim specjalnym gryfie nie wiem jak on sie nazywa)
plecy:
-sciaganie drazka wyciagu do klatki
barki:
-wyciskanie sztangi z przed klatki
-unoszenie ramion przodem
triceps:
wyciskanie francuzkie siedzac/lezac (nie wiem co lepsze)
nogi
-depth jump
-drop jump

+jakis trening na worku treningowym ale tutaj to juz wogloe nie mam pojecia jak trenowac

w tych cwiczeniack ktore napisalem nie iwem ile wykonywac serii i ile powtorzen wiec bardzo prosze pomuzcie mi i napiszcie jak powinna wygladac dieta i jakie suple sie nadaja do uzyskania jak najwiekszej sily dynamicznej i eksplozywnosci

sorry ze tak namotalem ale moze domyslicie sie o co mi chodzi i z gory dzieki za kazda pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
podaj swoje wymary, jaki sport trenujesz, ile razy w tygodniu
jakie sa twoje wyniki na klatke, przysiad i martwy ciag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14842
wlasnie o to chodzi ze nie uprawiam zadnego sportu ale bardzo chce zwiekszyc swoja sile dynamiczna mam 15,5 latna klatke biore 60kg rozmiary raczej slabe na silowni cwicze rowno 5 miesiecy 4 miesiace ogolnorozwojowo i 1 na mase ale chce zwiekszyc sile dynamczna a mam do dyspozycji:
lawke z regolowanym katem oparcia wyciag gorny gryf prosty lamany hantle worek trenngowy(nawet 3) pilke lekarska-2kg no i obciazenie na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14842
a przysiadu i mratwego ciagu nie robir tzn. robie przysiady na treningach ale bez obciazen bo chce jeszcze urosnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
nie bardzo widze co chcesz osiagnac
jaki jest twoj cel?
nie rozumiem tego zwiekszenia sily dynamicznej - po co?
sila dynamiczna czego?
ciosu piescia? skocznosci?
dla mnie cwiczenia dynamiczne zaleza od sportu

zacznij uprawiac jakis sport

na sile w twoim wieku to przysiad na jednej nodze, pompki na jednej rece i podciaganie

ja znam sie troszke na treningu skocznosci do siatkowki i dynamiki do judo

szybkosc i dynamike najlatwiej zdobyc uprawiajac sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
dynamika to jedno, a wymiary i masa to drugie
realizacja tych dwoch rzeczy na raz jest b. trudna

sila i dynamika
albo
sila i masa
te cele sie uzupelniaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14842
no ale mi zalezy raczej na sile i dynamice.Najbardziej na sile ciosu ale nie tylko reka ale rowniez noga i na szybkosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dział prosports.pl (oficjalny spampost)

Następny temat

GIMNASTYKA DLA OSÓB STARSZYCH

Wiecej