SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki sport i plan ulozyc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 94
Witam doswiadczonych kolegow. Potrzebuje porady jaki sport, plan treningowy wybrac na chwile obecna trenuje kickboxing 2 razy w tyg, plan armstronga na drazku, silownie dodaje 1 czasem 2 razy w tyg typowe FBW, czasami ale rzadko biegam okolo 45 min. Moj glowny cel to utrata tkanki tluszczowej i wzrost podciagniec na drazku bo poki co idzie 6 razy jest regres a przyrostu na sile nie widac od dawna. Mam wielki brzuch. Moje wymiary: 178 cm, 85 kg, 29 lat, pas 95cm, biceps 35, klatka 104. Co do diety nie potrafie sobie poradzic z liczeniem kalorii i systematycznoscia gdyz w pracy mam przerwe raz o tej godzinie raz o tej. W domu staram sie jesc posilki pelnowartosciowe w bialka, wegle, tluszcze . suplementacja to bialko i bcca zamierzam dodac kreatyne.
Zastanawiam sie jaki obrac tor. Dziekuje z gory

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Co do sportu to nie wiem co Cię interesuje, czy basen, piłka nożna itp, sam powinieneś wiedzieć co chcesz trenować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 497
Zrobiłeś temat w dziale dla zaawansowanych, a jestem przekonany, ze do zaawansowanego treningu brakuje ci bardzo dużo. Nie oceniam cię po zdjęciu, które załączyłeś, a raczej po twoim wpisie. Piszesz, że "czasami ale rzadko biegasz", a twoim celem GŁÓWNYM jest utrata tkanki tłuszczowej. Moja sugestia - zacznij robić cardio. Problem zapewne leży w twojej diecie, a raczej jej braku. Sam trening ci wiele nie da, po prostu musisz się wziąć mocno za odżywianie jeśli chcesz poprawić wyniki sportowe i sylwetkę.

"nie potrafie sobie poradzic z liczeniem kalorii". Czego nie wiesz? Potrzebujesz, żeby wytłumaczyć ci podstawowe zasady żywienia?




Zmieniony przez - Hetman95 w dniu 2020-01-13 23:35:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 94
trenuje sporty walki ponad 7 lat, wczesniej silownie 3 lata wiec dlatego zalozylem temat w dziale dla zaawansowanych. Nie jestem zaden kozak ale tez nie totalny poczatkujacy. Kickboxing uprawiam i bede nadal ale pytanie moje tyczylo sie jaki trening mam dobrac na redukcje czy najlepsza tu bedzie silownia jesli tak to jaki trening konkretnie czy tabata czy bieganie np codziennie czy hitt. Moim dodatkowym celem jest uzyskanie lepszych wynikow na drazku ale podejrzewam ze wraz z przytyciem te efekty poszly w dól. Co do diety to fakt przyznaje nie potrafie wytrwac w systematycznosci bez podjadania ale bede z tym walczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 497
Człowiek może trenować 10 lat i trenować jak początkujący, a inny może trenować 1,5 roku i przejść na trening zaawansowany. Twój poziom zaawansowania nie ma nic wspólnego ze stażem. Facet, ty się podciągasz 6x, nie progresujesz, nie masz diety i prawdopodobnie masz nadwagę. Chcesz się wziąć za siebie to zacznij od fundamentów. Fundamentów treningu i odżywiania i nie rób z siebie herosa, bo trenujesz kickboxing 2x w tygodniu. Są ludzie, którzy trenują od pon do pt pod walki i chodzą na grupę zawodową. Oni są zaawansowani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2402
Dieta dieta i jeszcze raz dieta. Zainstaluj sobie fitatu na telefonie apka zrobi praktycznie wszystko za ciebie. Nawet jak CZASEM zjesz ciastka A zmiescisz się w kcal dalej będziesz chudl. Po tygodniu korzystania z apki będzie coraz łatwiej, będziesz miał już tam gotowe cale swoje przepisy itd
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad ze sztanga nad głowa-korzyści.

Następny temat

Trening wytrzymałościowy na schodach elektrycznych

WHEY premium