SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki najkutecznieszy gaz do samoobrony?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
"jaki najkutecznieszy gaz"

z dupy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Mała anegdotka, nawiązując do wypowiedzi Pauleq coś mnie się przypomniało. Znajomy ma problemy bo mieszka na parterze i to jeszcze na przeciwko okien ma przystnek autobusowy więc wiosna, lato do drugiej, trzeciej w nocy na przystanku urzędują małolaty z boomboksem i chcą byc gangsta. Policja kilka razy była, ale nie poskutkowało.
No to znajomy pewnego wieczoru walnął kupę na szufelkę i podrzucił klocka obok ławeczki na przystanku w wiadomym celu. Szkoda tylko, że co kilka dni musiał powtarzac numer z szufelką bo służby porządkowe przytomnie usuwały jego klocka z przystanku, ale ... poskutkowało. Złota młodzież przystankowa usiadłszy na ławeczce długo na niej nie zagrzała miejsca. Po prostu coś im śmierdziało więc przyzwyczaili się, że TAM JEST g**** = TAM NIE IDZIEMY i po krzyku. Trzeba sobie jakoś radzic tylko jak tu myc obsraną i to jeszcze przez siebie szufelkę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
o ja klocek mnie rozwalil sog duchowy bo nie mam abona

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 577
ja tam mam pieprzowy,tak na wszelki wypadek:) kiedys sie nawet przydal, tylko nie do konca spelnil zadanie..:] byla impreza urodzinowa mojej kolezanki w jednym z klubow, byla zarezerwowana cala sala..no i impreza trwa i wchodza 2 laski - zulowy na max,normalnie dresy,braki w uzebieniu - modelowy przyklad heh:) siadaja sobie przy jednym z zarezerwowanych stolikow,hmm...no dobra. idziemy 'porozmawiac', zulowy najwyrazniej nie rozumieja co sie do nich mowi i siedza dalej...spoko.ktos wkur*** poszedl po ochroniarza, koles wyprosil panienki do sali obok,gdzie nie bylo rezerwacji.. no i spoko.ale... po jakis 15minutach wspomniane panie wchodza na parkiet,jedna pochodzi do kolezanki i po chamsku pluje jej w twarz..no to ja na juz konkretnej fazie sobie mysle,ze laski bic nie bedziemy przeciez,ale mam gaz..no to celuje i psikam (laska nawet nie widziala ze wyciagam gaz) i.... i ******* psiknalem kumplowi w oko,a laski wyprosila ochrona. kumpel wyluczony z imprezy na 30min ale doszedl do siebie hehe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Dziękuję chłopaki za sogi, i te duchowe i te faktyczne. Jak wynika z mojej anegdotki, każdy sposób jest dobry jeśli wywiera zamierzony skutek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka i meta

Następny temat

bardzo ciekawy film tylko dla ludzi o mocnych nerwach

WHEY premium