SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki cykl radzicie? czekam na propozycje SOGI:P

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6901
Witam

Po swietach wielkanocnych zamierzam zrobic sobie pozadny cykl ale nie moge sie zdecydowac z czego. Jakie snacki polaczyc? bralem 3 miesiace temu nowego xpanda(1 puszke) i jestem z niego zadowolony:P tzn. zaczelem go brac po powrocie z pracy zagranica(4 miechy) i po 2 tyg wrocilem do wymiarow przed wyjazdem a po skonczeniu cyklu (4 tyg) sila rowniez wrocila a nawet pare kilo do przodu(wyciskanie,sztanga biceps i francuz wszedzie poszlo pare kilo na sile).
Wczesiej nie bralem zadnych odzywek moj staz treningowy okolo 5 lat(wylaczajac 3-4 miesiecy w kazdym roku na prace wakacyjna)Nie bralem supli bo nie widzialem w tym sensu poniewaz prowadzilem dosyc rozrywkowy tryb zycia(srednio 2x w tyg ostro zakrapiane imprezki :P)a silownie traktowalem czysto rekreacyjnie zgodnie z moja zasada"lepiej chodzic niz nie chodzic" bo lubie ten sport ale nigdy nie mialem swira na punkcie silki.
A wiec przejdzmy do zeczy co kupic? jak polaczyc? jak brac i jaki okres czasu zeby dalo dobre efekty?(na okres cyklu postaram sie zrezygnowac z imprez:P)
Moje wymiary:
wzrost -180 cm
waga -100kg
biceps -44-45cm(zalezy od ilosci imprez w tyg:P)
przedramie -37
udo -60
łydka -40
klatka -<110 (dawno nie miezylem)

Wyniki:
wyciskanie na klatke-150 kg
barki - 8x100
przysiad - parex160(prawie nie robie nog,ostatnio miesiac temu wiec nawet nie pamietam ile razy bylo te 160)
martwy - pare razy 160(nie robe za czesto to samo co z nogami:P)

Dieta:
Nigdy nie liczylem kalorii ale staralem sie jesc zdrowo teraz od 2 tyg odkad kupilem sobie bialko wyglada mniej wiecej tak:

1 posilek(sniadanie)

-platki sniadaniowe + porcja bialka

2 posilek

-kanapki z chleba razowego z chuda wedlina z kurczaka + jakies warzywko na kanapki

3 i 4 posilek(przed trenningowy i po robie raz duza porcje i dziele na pol)

-kurczak 300-400g(zalezy jaki filet:P) paczka ryzu i paczka warzyw 450g/ to dzielone na pol 1 porcja przed tr 2 po)

5 posilek(kolacja)

-to samo co 2 posilek lub jakis ser bialy chudy z makaronem lub tunczyk z chlebem razowym

6 posilek(przed snem)

-porcja bialka


Tak to wyglada z ta dieta czasami cos innego zdazy mi sie zjesc(nawet pizza,spagetti)ale ogulnie od 2 tyg staram sie przestrzegac tego co napisalem.

Trenning:
4-5 razy w tyg a nawet zdazalo mi sie 6. Przy 5 dniowym treningu wygladalo to tak:

pon -klatka+biceps
wtorek -plecy+triceps
sroda -wolne
czwartek -barki+kaptury+przedramie
piatek -klatka
sobota -biceps+triceps
niedziela-wolne

jak czasami chodzilem 6 razy to w srode robilem nogi+biceps ale w poniedzialek sama klate robilem

Przy takim treningu od dluzszego czasu nic mi nie nie idzie ani sila ani wymiary wszystko stoi w miejscu wiec chyba za ciazki ten trenning ktory stosuje juz od paru dobrych lat mysle ze jest zbyt intensywny i miecho nie rosnie ani sila wiec od 2 tg jestem 4 razy na silowni:

pon -klatka(sztanga wyc plaska, sztangielki wyc skos,rozpietki plaska)
+plecy
wtorek -wolne
sroda -biceps +triceps
czwartek -wolne
piatek -klata(sztanga wyc skos, sztangielki wyc plaska,rozpietki skos)
sobota -barki+kaptury+przedramie
niedziela-wolne

klate robie 2xtyg ale dosyc lajtowo wszystkie cwicz po 4 serie. 3xtyg roweryk 30 min(jak bedzie cieplo to bede w pilke nozna gral)

Ale sie napisalem:P mam nadzieje ze nie nadarmo i ktos to w calosci przeczyta i mi doradzi co kupic? moze jakies uwagi do diety badz trenningu? ale gluwnie chodzi mi o doradzenie zestawu supli.

Z gory wielkie dzieki za madre i pomocne odpowiedzi SOGI:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co lepsze - to indywidualna sprawa, jedni chwalą xp i nni hp, ja chwalilem sobie bardzo NItroII. wez dwa stacki plus jakis NO-Booster, witaminy, minerały, omegi, lecytynę, ZMA, dobre białko i eventualnie carbo. w najniższej krajowej się chyba zmiescisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6901
:P zapomnialem o wymiarze w pasie :P mam 92cm:P ale teraz zaczelem z tym walczyc(stad ten roweryk w treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
trening jest zly, trenuj kazda partie raz w tygodniu
a co do stackow to proponuje horse powera + xp wg. mnie za***iste polaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie rosło, bo nie było czasu na regeneracje. Sprobuj 3x w tyg, 1 raz kazda partie, ale pożądnie. Co do stacków - Xpand+HP lub XP+NOZ, wg. mnie najlepsze połączenia. Dodatkowo dokup taurynę - tania a dobra i staraj się przestrzegać diety, aby wyciągnąć z cyklu jak najwięcej. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6901
peko1234- dla mnie 1x w tyg kalta to malo chyba ze zrobie dlugi trening bo chyba zauwazyles ze choc cwicze 2x w tyg to nie powtarzam cwiczen tych samych 2 razy. to lepiej zrobic 1 w tyg 5-6 cwicz po 4 serie czy rozbic to na 2 razy? moze sie myle ale lepiej sie czuje jak robie to w 2 czesciach wtedy ciskam wieksze ciezary(jak bym robil raz 5 cwicz to po 3 bym juz slabo z sila stal :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6901
dzieki peko1234 cZuB3k macie po sogu:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..poswiec wiecej czasu na regeneracje,
trening 1 partii w tyg wystarczy,
na cykl moze byc HP+XP,HP z CP,do tego mozna dorzucic mono,omege3
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
myslę że z treningiem - lepiej isc do działu trening, z dieą - do odżywniania. mnie osobiscie trening się nie podoba, przearanżowałbym go o 100%. próbowałes FBW? moze czas kolejnosc zamienic, ciezary i ntensywnoasc, prtzerwy miedzy seriami, szerokosc chwytu... monotonia zabije każdy związek, poza tym jak cos nie przyniasi skutku tydzień drugi, trzeci - nie ma co sie łudzic ze w czwartym cos ruszy. co do supli - brałbym stacki HP + XP, NOII + XP, schock + storm, to są dobre połaczenia, ael wiele zalezy od fundzuszu jakim dysponujesz. jak mnie siana to mono + cp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6901
faftaq- nie prubowalem FBW poczytam o tym. a co do supli chodzi mi o najlepsze najefektywniejsze polaczenie kasa nie gra roli:P co mozna dozucic do snackow? hmb? bcaa? chodzi mi o caly zestaw najpelszy wedlug was
dzieki sogi leca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
Leszek nie jestes leszczem ktory dopiero zaczyna z gruzem - ty wiesz ile serii na klatke na ciebie dziala itp, i tego raczej staraj sie trzymac.

a co do zestawu, bialeczko masz, mozesz dokupic carbo i pic odrazu po treningu, zma na noc, witaminki z rana i to wszystko

Zmieniony przez - peko1234 w dniu 2007-03-21 18:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6667
ja bym wział 2x horse power albo hp+storm

Fizjoterapeuta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy kreatyna na mase ??

Następny temat

CellPump+Nitroboolon II ??

WHEY premium