SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jake aminokwasy ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Lord, zluzuj poślady.

od siebie dodam, że aminy przy robieniu masy zbędne.Po prostu szkoda kasy. Chyba,że jest jej nadmiar.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Zgadzam się, od początku.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
...że przy robieniu masy zbędne. A co myślałeś?

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Pytanie autora tematu:

witam,trenuje na silowni od 4 miesiecy,mam diete od 2,niestety nie zawsze udaje mi sie ja stosowac :/ praca itp.:/ dwa dni temu kupilem sobie gainera mct olimpu,chce kupic tez aminokwasy.Jakie polecacie??
dzieki za wszelkie odpowiedzi i sugestie.


Odpowiedz Lorda:

Aminokwachy super sprawa! Jak bierzesz, to sobie krąży białeczko we krwi i cały czas jesteś na plusie. Polecam Olimp Anabolic Amino 5500 - najlepiej cenowo (~74zl za 360 mega kaps), najwięcej w jednym kapsie. Tera nie wychodzę bez porcji w kieszeni z domu. UniLIver Universalu też dobra cena i składniki mineralne naturalnego pochodzenia, ale to nie hydrolizat (49zl 250 tab).


O ile dobrze zrozumialem pytanie autora, chodzilo mu o uzupelnienie diety aminokwasami i patrzac statystycznie, jak i po gainerze ktorego ma na stanie - redukcji raczej nie robi...


Lord - moze jednak to nie mi wiecej snu potrzeba, a adresat mojej wypowiedzi z poprzedniej strony był inny niz Ci się wydaje..?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-15 14:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
O ile zauważyłem, to nie poleciłem mu aminek na masę, tylko opisałem moje wrażenia z ich używania. Wypowiedź o śnie była ironiczna.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dlatego uznalem, ze wykazales sie niezrozumieniem tematu i skrytykowalem Twoją wypowiedz. Licz sie z tym, ze kiedy ktos zadaje pytanie odnosnie jakiegos produktu w jakims kontekscie, to wypowiadajac sie w temacie nalezy ten kontekst wziac pod uwagę. Postaw sie na miesjcu autora i zastanow sie jaką radę od Ciebie otrzymal skoro sam uwazasz, ze na masie aminy zbędne...


Wypowiedźo śnie była ironiczna. - moją mozesz potraktowac powaznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688


...Byliśmy o krok od tragedii zakupu aminokwasów przez użytkownika, który posiada już gainera MCT i zapewne robi masę. Ufff... Ironię zostawiam bez komentarza. Idę oglądać PLS. Wybaczam wszystkim i proszę o wybaczenie. Peace.

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Widzsz. A Ty mogłes rękę do tej tragedii przyłozyc nawet nie zdajac sobie z tego sprawy!!!

Na szczescie faftaq czuwa i nie dopusci by kotokolwiek podsuwal niewlasciwe rozwiazania zyciowych problemow. Raz jeszcze rozsądek zwyciężył i wszyscy mogą odechnąć z ulgą.

Dziękujemy Ci Faftaq. Jestes naszym bohaterem.


W sumie konwencja ciekawa...

Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
W Yattamanie (taka kultowa tv bajka japońska) często był taki tekst:
"Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona".

Tańczysz to!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HardCoore

Następny temat

zestawiennia supli.prosze o pomoc :]

WHEY premium