SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka sztuke walki wybrac???...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
Mam 13 lat i chciałbym uczyć się sztuk walki tylko nie wiem jakiej mam do wybory tylko 3
-Jugo
-Taekwondo
-Ryu Te Kempo Karate

Jaką polecacie?
Opiszcie tą którą wy się uczycie.
A i tak na marginesie w jakiej używa się najmniej nóg??;)

Pozdrawiam.Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Jakie TKD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 764
najmniej nóg??? Boks kolego ale tego nie ma na twojej liście wiec chyba judo to głównie chwyty i rzuty... chodzi Ci o to gdzie najmniej sie kopie tak??? Osobiście trenowałem taekwondo nie jest złe i wierz mi nogi też sie da wypracować a dobre kopnięcie jest o wiele skuteczniejsze niż uderzenie pięścią i można wyprowadzić cios z większego dystansu więc sie zastanów...

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
TKD zdecydowanie ale nogi nawet w boksie sie przydaja trzeba twardo stac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 764
a może byś napisal w jakim celu chcesz trenowac sztuki walki??? To bardzo ważne przy doborze stylu...

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
ja chce trenować sztuki walki ponieważ chcę coś w życiu osiągnąć i tez do samoobrony ;p
a chodziło mi żeby jak najmniej nóg używać ponieważ ja mam chorobę osgood schlatera ;/ taki guz pod kolanem i trochę boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
gdzie mieszkasz może się znajdzie box ... bo jak mówisz że bez nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
a szukałem na zumi i nic nie ma ;/ a taekwondo to jednak nie jak masz coś z nogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3138
jeśli noga to zdecydowanie judo, ale nie wiem, czy to też nie będzie za duże przeciążenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka broń

Następny temat

Początek

WHEY premium