SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka przedtreningówke polecisz ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Hej,sytuacja wyglada tak że szukam dobrej trzedtrningowki. Moj staz na silowni to 3.5 roku. Bralem takie produkty jak :x-pand (x-pump), storm(universala), napalm (FA) mesomorth, saw , hemo rage. Ostatnia pre-workuot ktory stosowałem był storm i powiem szczerze ze sie zawiodlem a universalu. dostane moze jakies namiary na dobre przedtreningowki. Dodam, ze mieszkam w UK moze jakies sugestie producentow z wysp ?
pozdrawiam Mariusz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
co sadzicie o : plutonium(peak), n.o.-xplode 3.0(bsn), stimul8(finaflex). Wiem, ze dany suplement na kazdego dziala inaczej, ale licze na wasze opinie, ktorymi sie powzoruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8893 Napisanych postów 152272 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199116
na mnie pluto dzialal bardzo fajnie. pomimo kosmicznej ilosci skladnikow w skladzie.
xplod nieco gorszy ow ww pluto.
stimul8 imo przesadzony, dla osob naprawde szukajacych wrazen, wg mnie produkt nie nadajacy sie do treningu, a bardziej na impreze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 91 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5658
dobra przedtereningówka to własna przedtreningówka

alanina 5g
aakg 5g
cytrulina 5g
agmatyna 1g
tauryna 3g
tyrozyna 1g
kofeina 400mg lub amp 200mg

Zmieniony przez - talgo w dniu 2016-02-28 14:29:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3
Na mnie najbardziej zadziałał SAW :) osobiście mogę Ci go polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17618
od SAW to juz lepsza mala czarna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 91 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5658
głupoty gadasz nie jest taki zły powiedziałbym że lepszy od doriana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8893 Napisanych postów 152272 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199116
talgo
taka ilosc pomperow troche mija sie z celem
10g argi+cytru i jeszcze 1g agmy?:)
chyba, ze dla PRO +130kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no jakby nie było działa
a jakie byś przyjął ilości gramowe z tych składników które podałem
bo nie ukrywam że składałem je z informacji z forum i ilości podawanych na przed-treningówkach w składzie

Zmieniony przez - talgo w dniu 2016-02-29 08:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
dla mnie opcja 5g cytru lub argi+0,5-1g agmy w zupelnosci wystarcza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 6661 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62234
bombshell u mnie rządzi potem długo długo nic

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie od gainer

Następny temat

Białko redukcja

nutlove nowy