SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka dierta do gainera

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1679

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez czorcia7 z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Siemka.

Mam zaraz 22 lata, a tylko 53 kilogramy!! Mięśnie i ciało jak u 15-16 latka. Zaczałem zażywać gainera :magnum 8000 i około 1h z przerwami pakować.

Teraz potrzeba wasza pomoc: czy ktoś może powiedzieć co jadł/co jeść by szybko nabrać masy (nieważne czy mięśniowej czy tłuszczowej) .
Wyliczyłem sobie co mam jeść na forum.paker, - wirtualny dietetyk, ale czy ktoś może mi powiedzieć z własnego doświadczenia i praktyki?? Czego dużo wcinał, ile by jak najszybciej nabrać masy??? Ile to zajęło??

Z góry thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2607
Jaki wzrost? Musisz mieć sporą niedowagę. Przede wszystkim dieta i wysoka kaloryczność. Podaj wzrost to coś się doradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
średni około 170 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
jedz dużo węglowodanów, tylko dobrej jakości bo zbyt duży pośpiech nie jest dobry, potem możesz załować, że dostałes brzuszek bo chciałeś przytyć jak najszybciej. jesli dobrze obliczyles zapotrzebowanie kaloryczne i dodales do niego 500kcal to waga zacznie szybko sie zwiekszac.
pospiech na prawde nie jest dobrym rozwiazaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
tzn mi, naprawdę obojętne. Nie oszukujmy się, 53 kg i 22 lata..... no comment ;/ Jak pójdzie w brzuch i tkankę tłuszczową, to się nie obrażę. A tutaj na forum macie jakiś kalkulator co obliczy dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Chodzi mi o szybkość, jak najszybciej, skutki uboczne są drugorzędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
kalkulatory są: zakładka DIETY/KALKULATORY, w takim razie ładuj dużo ryżu, płatków owsianych makaronów, kaszy, jajek, tłustego mleka. jednak nie polecam tej metody, szybko wcale nie znaczy lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
hehe, ale te kalkulatory to obliczają idealne itp, a mi chodzi o to co jeść i ile jak tutaj:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
a ktoś z własnej praktyki może się wypowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Chcesz dobierać dietę "do gainera" ?
Nie osłabiaj mnie....

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poczatkujacy potrzebujee pomocy !

Następny temat

FBW czy SPLIT dla 35 - latka

WHEY premium