SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka Arginina?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7920
Witam planuje sobie zakupić AAKG tylko nie wiem na co patrzeć do wyboru mam 3 AAKG nie wiem czy patrzeć na cene czy na AAKG?
do tego dodam Cytruinę z UNS

1.SFD - SFD PURE AAKG 250g 58zl
2.BIG ZONE - Pure arginine powder 250g 78zł
3.UNS - AAKG 250g 64,99 zł

myślałem nad UNS ale cena podobna do Big Zone
Big Zone Pumpfood L-arginine to najwyższej jakości preparat zawierający czystą, farmaceutyczną L-argininę w proszku. co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
arginina z big zona jedna z lepszych na rynku
smiało testuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7920
dzięki wielkie a jak dawkować je tylko przed treningem podwójna dawka czy np tak jak piszą a w dni nie treningowe jeszcze przed snem czy nie ma sensu przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jeśli celem jest pompa mięśniowa to tylko przedtreningowo dawaj
wrzuć 5g przed tr i zobacz jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7920
tak tylko pompa a tej cytruiny z UNS ile dawkować i kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie doczytałem że masz cytruline
dawaj mix przed treningiem 3+3g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7920
no w sumie cykl będzie się składał z mono z vitalmaxa 500g dawak 5g po treningu przez 3 miechy
i to AAKG 5g + Cytruina 5g wiesz może na ile mi starczy aaakg i cytruina w dawce 5g tylko przed treningem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7920
zapytałem kolesia jednego które lepsze AAKG to odp mi tak
" Z UNS. Ta druga do l-arginina więc lipa. "
czy ma rację czy te AAKG się różnią od siebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7920
Alfa Ketoglutaran Argininy UNS
L-arginine Big ZOne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
pytaj o wszystko w jednym temacie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7920
Alfa Ketoglutaran Argininy UNS
L-arginine Big ZOne ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proste pytanie Prosta odpowiedz!

Następny temat

Jakie białko wybrać?

WHEY premium