SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka ławeczke na poczatek kupic?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
Witam
Chcialbym kupic jakas solidna, uniwersalna ławeczke, najlepiej zeby miala jak najwiecej opcji do cwiczen na rozne partie miesni (klatka,biceps,m.grzbietowe, nogi, brzuszki). Dodam ze dopiero zaczynam cwiczyc i jestem w tych sprawach zielony. Bylem w sklepie gosport i widzialem laweczke york530 ale obciazenie ma slabe (m.in na nogi tylko 30kg). Duzo tez czytalem w necie i mam juz metlik w glowie co kupic :(.
Ławeczke chce umiescic w nieduzym pokoju wiec jakis kolos tez odpada. Ostatnio napalilem sie na taka: http://allegro.pl/show_item.php?item=82609471 co o niej myslicie? Jesli nie to jaka byscie na poczatek polecili? Dziekuje z gory za ewentualne porady i linki.
PS Budzet na taka laweczke - do 800 max 900 zł

pozdr.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
259 zl .... zbyt waski rozstaw slupkow (przynajmniej jak dla mnie) do tego jakosc ... masz 900 zl to znajdziesz leszpa ... odradzam Ci ta lawke za pare miechow popeka Ci obicie typowa laweczka z makro , ja bym kupil lawke kettlera , nie wiem czy uwaznie przeczytalem ale masz 900 zl na sama lawke wiec kettler albo thorn tyle ze na allegro nie ma takiego modelu o ktory mi chodzi

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
http://www.kulturystyka.shl.pl/product_info.php/products_id/1263

ja mam taka , bardzo dobrze wykonana ,stabilna,rozstaw jak dla mnie akurat na nogi ma 40kg max niby ale tak ma wiekszosc lawek do tych pieniedzy ktore masz , nogi mozesz cwiczyc ze sztanga ; ) mam ja poltora roku i jest caly czas jak nowa napis ani troche nie jest zjechany nic kompletnie obicie trzyma jak szalone : P

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
prosba do adminow zeby dodali opcje EDIT ... eh / co do laweczki to moja jest minimalnie inna ma inne nozki i duze logo firmy THORN , brzuszki mozna robic w taki sposb ze pakujesz modlitewnik kladziesz sie na lawce i na moidlitewniku nogi i jedziesz , niestety nie ma mozliwosci wpakowania wyciagu , ale dokupujac drazek zalatwisz sprawe , chciales propozycji to ja Ci ja pokazuje ta lawka jest w sam raz dla poczatkujacych i jest nie do zdarcia ... dobra juz milcze bo troche tu sie rozpisalem ...

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Na poczatek taka zwykla moze byc ale jak masz kase to kup solidna laweczke


btw nie kupuj lawki z butterfly

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
ten THORN wyglada rzeczywiscie super, moze jeszcze jakies porady zanim sie zdecyduje?
dzieki z gory za pomoc

pozdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
zeby kupic lawke za 250 zl trzeba naprawde byc desperatem .. postaw na jakosc i nie kupuj tej za 250 zl uwierz mi ze to badziew : ) pojedz do makro i sam zobacz ;] no i lawki bez butterflaja bo to jest do bani,kup sobie taka co dalem Ci link ja kupilem i nie narzekam

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
drogo maja tego thorna w tym sklepie do ktorego link podales, tutaj - http://sport.mlo.pl/product_info.php?cPath=164_30_62_65&products_id=192 jest o 150 zł taniej, poszukam jeszcze albo potarguje sie z nimi zeby do 700 mi obnizyli to kupie a zaoszczedzona kasa na gryf prosty i lamany pojdzie :P

pozdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
no drogo ale ja podalem tylko przyklad dobrej laweczki,nie beda sie targowac :)

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
w kazdym badz razie dzieki za porady, jak juz ja bede mial napisze jak sie sprawuje
pozdr.

pozdr.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karate+siłka

Następny temat

co sie dzieje z meiesniami..?

WHEY premium