SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zwierze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 801
jak jestem na jakims tesciu, szczegolnie na suscie ktora najmocniej na mnie dziala, normalnym tokiem zdarzen libido siega maksimum. czyli moja partnerka ma wiecej mnie na glowie, niemalze na kazdym spotkaniu, ale nie o to chodzi. chodzi o to ze na cyklu jestem taki ze zalezy mi tylko na zaspokojeniu swoich potrzeb, ******li mnie czy partnerka ma dobrze czy nie, ja mam chcice jak chooj i musze gdzies sperme umiescic. tak czuje podczas seksu na cyklu

gdy jestem OFF wszystko wraca do normy, staje sie z powrotem 'dobrym kochankiem', gra wstepna sie przedluza, wyczekuje momenty az kobieta dostanie wreszcie tego ***anego orgazmu

jak u was wyglada seks na cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 801
aha, ja bym bardzo chcial zeby partnerka byla zadowolona, naturalnie jest to moim priorytetem, ale na cyklu priorytety sie odwracaja, jak juz sie wkrece podczas seksu to zachowuje sie troche jak zwierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16686
zwal gruchę przed spotkaniem z dziewczyna to sie trochę uspokoisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
dokladnie tak, wydaje mi sie ze duza ilosc testosteronu w pewnym stopniu uwstecznia nas.

ps. w sensie tego ze wrcaamy do pierwotnych instynktow

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak to ktos ladnie tu juz napisal "na takiej ilosci testa wyruchasz wlasnego psa" Tak sie mniej wiecej czuje
Z gra wstepna faktycznie ciezko bywa, ale nie sadze zeby jakakolwiek lala smiala narzekac na napalonego samca, ktory ja meczy przez godzine lub dluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 801
ja to bym najchetniej kobite pierrdolnal maczuga w leb i zaciagnal za wlosy do jaskini i tam na spokojnie bym sobie wyruchal. zadnej zabawy w podchody, zadnego zbednego gadania, zadnych fochow

no ale jeszcze raz mowie ze tylko na cyklu tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Jest takie afrykańskie plemię, gdzie kobietą wycina się łechtaczki, żeby nie miały złudzeń do czego są stworzone

A tak poważnie to jest tak jak piszecie na cyklu po prostu strasznie chce się ***ać i i trochę mniej myślimy o partnerce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Znajdz taka slut, ktora to lubi i po problemie
A tak powaznie to tak jest z babami...jak mi sie chce bawic w romanse i podchody to jest "ruchaj a nie gadaj". A ostatnio ciagle zyeba za to co piszesz - ze bez kozery za nogi i jazda
Kobiety lubia i jedno i drugie (i delikatnie i brutalnie), tylko ze badz tu madry i traf akurat w jej nastroj...to jest sztuka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7815
A ja tam nie mam jakiegoś większego libido, może troszkę, ale generalnie to mi się jakoś ostatnio nie chce zbytnio bzykać. Chyba się starzeję Może to wynikać z zapracowania i stresów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29389 Napisanych postów 62845 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902206
jak sie nie ma co to sie nie chce

a jak sie ma i sie nie chce to trzeba jak najszybciej zmienic i znowu sie bedzie chcialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Albo z powodu walkow
Wrzucaj 750 testa/week i chocbys rowy kopal caly dzien to namiot bedzie napiety w nocy jezeli masz nieszczescie spac sam
Jak ja jestem zmeczony to problem tylko na tym poleca, ze ruchac mi sie chce, ale ruszac nie koniecznie. Wtedy potrzeba odrobiny perswazji i mozna zalatwic sprawe lezac i sie relaksujac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl mety przy 107kg

Następny temat

prostata

WHEY premium