SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrucic szybko 10 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
witam,
od następnego tygodnia chce się zapisać na siłownie. jakie powinienem brac odzywki? mam 173 cm i waze 95 kg chce się pozbyc 10 kg w jak najkrótszym czasie. co powinienem dokładnie zrobic co kupic
z góry dzięki. karnet mam na 3 miesiące.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
a ja zaczelam stosowac HMB, po spektakularnej redukcji i rzezbie mojego kuzyna, postanowilam tez sobie kupic.
zrezygnowalam z tluszczu, slodyczy i bialej maki. staram sie nie laczyc wegli z bialkami (staram sie, ale nie nachalnie)
na sniadanie jadam owsianke i suszone owoce (morele, figi, daktyle, sliwki i rodzynki)
na II sniadanie garsc orzechow (nerkowce, wloskie i migdaly) i np jakis jogurt
obiad (tunczyk z oliwkami i salata, jakies warzywa lub kasza gryczana z warzywami , ziemniaki w mundurkach z ogorkiem kiszonym i maslanka itp)
a zamiast kolacji pije odzywke bialkowa z mlekiem sojowym.
stosuje to od tygodnia - swietnie sie czuje, energia mnie rozpiera i stracilam juz 2 kilo. w ogole mi sie nie chce jesc slodyczy (!) a wczesniej bylam od nich uzalezniona
dodatkowo co 2 dzien cwicze sobie z hantelkami, biegam po parku i robie kapiele oczyszczajace w soli morskiej
przed dieta lubowalam sie w fast foodach - aktualnie widze w nich sam syf. bleee!
opuscilam rodzinne gniazdo i przytylam 16 kg, bo gotowac mi sie nie chcialo... pizze , hot dogi, ciastka, wieczorne browary, chamsko smazone jedzenie, fast foody i cala ochyda tego swiata...
a co do tematu jak zrzucic szybko, to owszem sa sposoby, ale tak jak szybko sie zrzuca tak szybko sie przybiera z nawiazka. jedyna rada, to zdrowo jesc i sie ruszac. wtedy cialo, duch i cera wyglada wspaniale.
pozdrawiam i zycze wytrwalosci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szybko i łatwo to się dzieci robi, a nie zrzuca nagromadzone przez całe życie sadło!
To tak słowem wstępu... a teraz zapoznaj się z podwieszonymi postawmi nt diety, poczytaj też dział trening i ułuż plan ćwiczeń, lub skorzystaj z gotowych treningów cyklicznych, które znajdziesz na www.kulturystyka.pl. Dobre, sprawdzone plany, które przy odpowiedniej diecie przyniosą efekty. Suplementy sobie podaruj, ponieważ aktualnie nie ma sensu ich brać, ale za to możesz pomyśleć o białku (do diety) i suplementach pro zdrowotnych np omega 3. Przy treningach redukcyjnych stawy nie mają łatwo i jak chcesz możesz też o nich pomyśleć. Jeżeli będziesz konsekwentny w diecie itd, to stracisz 10 kg...hmmm...w 3 miesiące możesz dać radę, ale stracisz trochę mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Jestem tu nowy ale jak na moją wiedze w tym temacie zamist wydawać kase na suple, zainwestuj w diete a zwróci ci się to zdrowszym ciałem i lepszymi efektami zacznij od staranego zaplanowania diety to forum aż ocieka informacjami o dietach więc nie bój się używać opcji szukaj :) powodzenia i czekamy na diete!!!

Progresywnie xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
aktualnie biore l karnityne czy w jakims stopniu mi ona pomoże? czy może lepiej brać hmb i zamiast zrzucic tłuszcz rozbudowac mase miesniowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spalacze typu lkarnityna, fatburner odpuść sobie z miejsca, bo to jeden wielki shit! Termogeniki jak już, ale one nie są CI POTRZEBNE!! Nie przy takiej nadwadze! Musisz się pogodzić z tym, że czeka Cię dużo ciężkiej pracy...tabletki tutaj nie pomogą! Hmb to też kolejny specyfik, który nic nie daje, już lepsze bcaa. Pomysł z budowaniem masy nie jest taki zły, ale musisz być świadomy tego, że jeszcze bardziej przytyjesz! Zbudujesz kilka kg mięśni, ale tłuszczu też na pewno złapiesz... redukcja co najmniej 10 kg, a na mase przyjdzie czas. Dieta, trening, wytrwałość i tyle na razie wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
z tego co czytałem i poradził mi brat najlepiej jest spożywać ryż lub makaron, czy taki dzienny jadłospis może być?:
Sniadanie- ciemna bułka z ogórkiem
II sniadanie banan
obiad ryz z tunczykiem
a kolacja kanapka z ciemnego pieczywa
??? pzdr i dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Przeczytaj literka po literce ten post https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html i napisz diet od nowa

Progresywnie xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Człowieku poczytaj, poczytaj...zerowa wiedza więc od tego zacznij :) Najpierw redukcja potem masa to chyba dobre rozwiązanie

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciemna bułka z ogórkiem...już na wstępie podnosisz mi ciśnienie
A GDZIE PEŁNOWARTOŚCIOWE ŹRÓDŁO BIAŁKA? W całej twojej diecie jest MAX 50g białka, a powinieneś go dostarczać ok 180!

Tutaj jest podobny problem, gdzie już się wypowiedziałem
https://www.sfd.pl/redukcja_tłuszczu,_głównie_brzuch-t542817.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 765
Przy tej wadze to wystarczy lekko mniej jeść i dodać aktywności a już waga leci w dół, baa po dodaniu zbilansowanej diety i siłowni robi się rekompozycja(nabieranie mięśni i gubienie tkanki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
dzieki _the_hunt_ podniosłeś mnie troche na duchu hehe powiedz mi jak czesto powinienem chodzić na siłke żeby nie przesadzić bo słyszałem że zbyt często to też nie można
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta? konieczna??

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha i nie tylko

WHEY premium