SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrobic cykle z glowa??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
Witam,powróciłem do treningów i zamierzam zrobić cykl.kiedyś głownie trenowałem sila masa i nigdy sie nie wycinałem tak do końca
ale nie miałem brzucha i nie bylem zalany.moja waga waha sie od 99kg do 88.
obecnie skończyłem sezon z waga 94 potem przerwa i przytyłem bez treningów i diety do 96,ale od jakiegoś czasu zrzucam moja aktualna waga 91.Nigdy niem mialem cyklu z Saa
i teraz pytanie jaki cykl??
metka a potem Redline spalacz następnie dalej wycinka na oxe i winie czy np lecieć jak najdłużej na sucho dorzucić spalacz redlina i zrobić ile sie da
a potem wino i oxa.a na koniec jak już sie wybije metkę z dobra dieta??
ktoś doradzi??z góry dziękuje.pozdrawiam

1. WIEK: 26
2. WAGA: 96 aktualnie 91
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 47 aktualnie 45
-klatka:
-udo:
-talia:97
5. STAŻ NA SIŁOWNI:10 lat
6. DIETA:
-białko:2
-węglowodany:2
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING: 4w tygodniu raz aeroby
9. CEL CYKLU: raczej wycinka
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY
11. POZIOM BF%:18
12. TENDENCJA
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: wlosy tu i ów gdzie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:187
-martwy ciąg:250
-przysiad:190 serie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no najlepiej bez towaru ciąć ile się da, a jak nie będziesz dawał rady z regeneracją to wtedy dać podkład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
najpierw redukcja a potem cykl np. na testo solo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
ale wycinka na sucho potem jak juz nie będzie schodziło oxe z winem .następnie poczekam ze 3 miesiące i metkę wezmę sobie,tak to zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
jako antykabolik możesz dać 10mg metki z rna choć małe dawki propa czy cypio dały by ci nie tylko lepszy efekt , są mniej inwazyjne samopoczucie i libido, poczujesz zdecydowanie na plus.
Oxandrolon jak jesteś , przepraszam za określanie świerzakiem , to dill tobie wciśnie tamie winko lub domieszki mety winkiem to na czym ma największe bicie.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-25 08:36:19

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
nigdy nie brałem ale jeśli chodz o temat to mam dostęp pierwszy sort..a moze lepiej zbic wage ile da sie bez niczego ewentualnie na spalaczu a ptoem cykl metki a po jakims czasie redukcja oxa i wino.co o tym myślicie??>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja już wyraziłem swą opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Co tej oxy sie tak uczepiles.
Chcesz cykl to testosteron

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
bo mam ja na stanie mam wino w tabsach enana,i metke.jak to połączyć??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwanie cyklu

Następny temat

Pytanie o dopingu

WHEY premium