SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrobic?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
cześc mam pytanko, bo jak robię obwodowy trening to mam tam przysiady i cwiczenia na mięśnie brzucha. I właśnie tu problem.... czytałam nie raz że nie powinno się robic przysiadów po cwiczeniach brzucha..... można zrobic taki trening obwodowy, że np. jak jestem przy robieniu trzech obwodów robię tak że najpierw robię trzy obwody na nogi, a później na brzuch i inne partie ciała?? czy tak można???

Never give up!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
To nie ma znaczenia, obwody to na razie taka zabawa nie bierz tego jako taki poważniejszy trening po prostu rób tak jak dotychczas, czasem ludzie piszą głupoty i szukają igły w sianie.

Trening na mniejszych ciężarach nie powinien sprawiać ci dużo problemów przecież

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
chodzi o to zeby nie meczyc calej grupy stabilizatorow tlowia przed ciezkimi cwiczeniami jakimi sa siady ale to dotyczy tylko naprawde ciezkich treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
aha, dziękuje wam za pomoc =)

Never give up!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROSPISKA CWICZEN DLA POCZATKUJACYCH

Następny temat

O co chodzi?

WHEY premium