SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrobić siłownie w piwnicy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zrobić przyrządzenia do ćwiczeń np:ławeczkę,steper itp?chcę schudnąc a nie wiem jak mam 12 lat waże 70 kg i mam 155cm pomóżcie mam otyłośc jka zrobić tą siłownie w piwnicy??????????????????????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Pogadaj najpierw o swoim problemie z kimś dorosłym. Kluczowe znaczenie w pozbywaniu się nadmiarowych kilogramów ma odpowiedni sposób odżywiania. Warto zatem porozmawiać z kimś, kto odpowiada za Twoje odżywianie.

Na co zatem powinieneś zwrócić uwagę ( i osoba, która odpowiada za Ciebie)?

- zrezygnuj ze słodyczy, fast foodów, chipsów, słodzonych napoi
- jedz regularne posiłki kilka razy dziennie (5-6 razy)
- nie dopuszczaj do powstawania głodu
- zwiększ ilość zjadanych warzyw, uzupełnij dietę w owoce
- ogranicz wszelkie potrawy: tłuste i smażone; zamień je na gotowane lub pieczone
- nie dosalaj jedzenia

Poproś rodziców lub opiekunów, aby skonsultowali się z dobrym dietetykiem, który pomógłby dobrać odpowiednią dietę dla Ciebie. Warto też by było, aby lekarz Cię zbadał (np. czy nie masz przypadkiem niedoczynności tarczycy)
W Twoim wieku o wiele bardziej od treningu siłoweg zalecane są aktywności ogólnorozwojowe, gry zespołowe, ewentualnie sporty walki. Zamiast zastanawiać się w jaki sposób urządzić siłownie możesz np. zacząć jeździć na rowerze, biegać, pływać itp.

Gdybyś się upierał t tutaj masz przykładowy trening siłowy, który możesz wykonywać w domu, bez sprzętu (przeczytaj uważnie):


https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html

I nic się nie martw, ciągle rośniesz i się rozwijasz, więc na pewno się jeszcze trochę wyciągniesz. Pamiętaj też, że to nie Twoja wina, że masz nadwagę.



Zmieniony przez - odp-SFD-pl w dniu 2011-04-06 19:23:04

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

domowy sposób na obicia

Następny temat

Dawka kreatyny

WHEY premium