SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zbic opnke z brzycha ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 145
moze ktos mi podpowie ja zbic opoke z brzucha ??
miałem kiedys koske ( i 76 cm w pasie ) i gdzies znikneła
wiek: 32
wzrost: 178 cm
waga: 78 kg
brzuch: 85 cm
biodra: 91 cm
silownie odwiedzam 1-3 razy w tygodniu, basen 2-3 razy w tyg. pływanie z obciążeniem ( fajnie rozwija sie motyl ) w lecie biegam po gorach 2-3 razy w tyg po ok 15 km,. Gdzieś jednak robie błąd bo nie moze schudnąć i sie odtłuścic!!!! Jem duzo warzyw i owoców, serów, serków, jogurtów ....

jaka dieta ??
jakie dodatki ( suplementy ) ??
jaki ćwiczenia ??

HELP !! dzieki
miki1313

miki

miki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10505
zeby schudnac musisz zjesc mien niz spalisz, zeby to ocenic musisz policzyc ile kalorii zjadasz do tego uuzyj tabeli kalorycznych sa na forum, oblicz swoje zapotrzebowanie na kalorie, jak to zrobic jest powiedziane np w dziale alternatywna droga:) topic podwieszony( na gorze strony). Podales sery, jogurty... raczej zrezygnuj. Jezeli przytyles nie objadajac sie mozesz miec obnizony z jakis powodow metabolizm. Mozesz cwiczyc na czczo, to pomaga. Jednak powinny to byc raczej cwiczenia aerobowe ok 3/4 tetna maks. Twoje tetno maks oscylowac powino w okolicy 180 190 na min. Jezeli jesz duzo cukrow, tzn stanowia one wiekszosc twojego zapotrzebowania kalorycznego, prawdopodobnie nawet cwiczac na czczo zaczniesz zuzywac tl dopiero po ok 45 minutach treningu.
Jezeli jesz do 100 gram wegli dziennie ( to dosc plynna granica) prawdopodobnie nastapi to duzo wczesniej.
Ogranicz owoce ze wzgledu na cukry proste, na rzecz wazyw-wiecej cukrow zlozonych wolniej sa trawione wiec jest miejsze ryzyko odlozenia jako tl.
To by bylo tak bardzo ogolnie.
Co do supli w kolejnosci dzzialania strikte odchudzajacego:
ECA Uwaga niebezpieczne ( poczytaj post w suplementacji " terma pro"
gugulsterony/+thyroidbostery
eca oparte na podmiennikach efedr..
cofeina
wynalazki typu cla
czasem hmb nie zawsze dziala
l karnityna( dawki 2 3 g przy dlugich( 2 godziny treningach moze pomagac)
hitosan 0 skutecznosci
jest jeszcze pare ale nie chce mi sie przypominac
poczytaj dzial suple, odzywianie ( zobacz diete tluszczowa i montiego)
zajzyj do alternatywnej drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 111
Zgadzam sie z poprzednikiem, przede wszystkim ogranicz węglowodany oraz tłuszcze.Jezeli masz troszkę pieniedzy to kup sobie np: l-karnitynę z OLIMPU (niedroga 25zł za 30 tabletek).Przede wszystkim cwicz w bluzie a najlepiej w komplecie dresów im więcej sie pocisz tym więcej palisz masy! Wykonuj cwiczenia aerobowe tzn na czczo np rano lub wieczorem 1godz na rowerku na czczo przez tydzien przyniesie ci widoczny juz efekt!

:)Kolejny dzień treningu czyni cię silniejszym i większym.:)

:)Kolejny dzień treningu czyni cię silniejszym i większym.:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10505
nie ograniczaj jednoczesnie wegli i tluszczow. To moze zaowocowac spadkiem metabolizmu... ja bym postawil naobciecie wegli. Jednak.
L karnityne jest raczej slabym i kiepskim suplem, moim zdaniem szkoda pieniedzy... Aha.. gdybys wpadl na pomysl drastycznego przyciecia weglowodanow, pamietaj ze chodzisz na basen. Czasami ludzia sie kreci w glowie, niektorzy przez pierwsze dni czuja sie slabo, wiec uwazaj na basenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 145
dzieki za rad !!

ktos mi popowiedzial aby zastosowac diete ketogeniczna ( zkd lub atkins )
mozecie mi wyjasni8c na czym ona polega i czy warto ja stosowac ??
miki

miki

miki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Tluszczowa sobie zostaw na pozniej. Zazwyczaj skutkuje ale troche przewraca w organizmie.
Zacznij od przeanalizowania swojej diety, moze popelniasz jakis blad?
Produkty nabialowe w rozsadnej ilosci sa OK.

Skoncentruj sie na zbilansowaniu diety i cwiczeniach aerobowych a efekty beda.

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

IsitandtalktoGodandhejustlaughsatmyplansmyheadspeaksalanguageIdon'tunderstand

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 145
no i poszło nieźle ! ....... po 8 tygodniach strata wagowa 7 kg i ok: 9 cm z bioder oraz 5 cm z brzucha. Oponka widocznie znikneła !!

Therna-pro + pływanie ( co 2 dzien ) + bieganie ( co 2 dzien ), odpoczynek w weekand + oraniczenie weglowodanów.


ciekawe co dalej ??

pozdrowka all maciek

miki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
GRATULUJE!! i tak masz trzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
co to jest therna pro?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
on mial na mysli therme pro, a ze nacisnal nie ten klawisz co trzeba to przypadek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
jak zwał tak zwał co to jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiłki

Następny temat

Chorobliwe łaknienie

WHEY premium