SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zakonczyc cykll??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
Witam!! potrzebuje informacji ,wlasnie kocze cykl 150 tab wina i 20 szczalow deci, i interesue mnie czy odrazu na odbloki czy zakonczyc go p tesciem albo meta jak tesc to jaki?? dziki .Pozdr

))))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
chłopie

jak wyglądał cykl?
rozpisz to.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
deca z ip 200mg w 1ml 2 razy w tygodniu iwinko zaczolem od 2 i co tydzien 1 dorzucalem i na 6 skonczylem

))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
3 tygodnie po ostatnim strzale z Deci wchodzisz na odblokowanie.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
no ojcze nasz i na koncu amen oczywiscie;d

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
władowales w siebie tyle deci bez teścia i nie miales deca dicka takich rzeczy dokonal tylko Rambo i Chuck Noris:D Walnij sobie odblok zaraz jak sie skonczy poltrwanie w organizmie deci czyli jakies 18dni po ostatnim shoocie:)

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
masa230 mam pytanie planuje podobny cykl i bedzie to moj pierwszy saa. tyle ze 10 strzal deki po 200mg i 100tab winstrolu. Jak efekty po takim cyklu?? jestes zadowolony?? moglbys cos napisac jak sie czules, kiedy sie rozkrecilo?? jak ci masa poszla np. ile w bicu i ile sila np. na plaskiej?? bylbym bardzo wdzięczny za wszelkie info lub sugestie co do tych srodkow, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zapytaj Go raczej czy pindol burzył Chyba,że nie lubiszPzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
o pindola tak glupio pytac ;)zreszta ja i tak wierze w swojego "pindolla" i wiem ze nie ma takiej ilosci deki zeby go powstrzymac :) p.s mam nadzieje ze po cyklu nie zmienie zdania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
wbijaj dece wbijaj śmialo juz ci nic nie bedzie stało:D:D

...::::Duży ma zawsze racje::::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

goraczka

Następny temat

mietek

WHEY premium