SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zacząć dietę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dzięki za pomoc. Pytanie odnośnie produktw, wiadomo że kurczak najlepsze jakościowo białko ale czy w diecie moge używać wieprzowiny? I czy warzywa wliczać do bilansu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kurczak w dzisiejszym swiecie to raczej nie nalepsze zrodlo bialka. wrecz wskazane jest bys korzystal w innych rodzajow mies. schab, lopatka, karkowka, poledwiczka itd itd

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak myślałem żeby nie bazować tylko na piersi z kurczaka, wołowinie i rybach ale te indyk, wieprzowina, może uda z kurczaka bo je lubie, bez skóry oczywiście. A co z tymi warzywami? Wliczać je czy nie? One też jakieś kalorie zawierają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
osobiscie wliczam tylko straczkowe, reszta nie zawracam sobie glowy. chcesz wliczaj, nie chcesz nie musisz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba wliczę ale tak jak ty, strączkowe. Chyba nie ma sensu wliczać ogórka, pomidora,papryki czy brokuły i sałate :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tez jestem zdania, ze "p******ami" nie ma, co sobie zawracac glowy, aczkolwiek ostatnio, jak kupilem ogorasy kiszone i zerknalem na makro to ujrzalem 6g ww / 100g - wliczylem

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh. A jak już wspomniałeś o kiszonych to przypomniało mi się 1 pytanie. Czy przetworzone warzywa jak kiszone albo korniszony czy papryka marynowana tracą swoje właściwości odkwaszające czy mikroelementy czy co tam w nich siedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no, ale po to sie wlasnie m.in. kisi warzywa, zeby byly najwspanialsze dla Twoich m.in. jelit, wiec tu juz sobie sam odpowiedz na swoje pytanie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No spoko skoro kiszone są mega to jak to się ma do np. papryki konserwowej czy ogórków konserwowych? Te już nie są kiszone :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
konserwowe, czyli proces marynowania. na pewno starty jakies beda, ale nie beda one wieksze, niz przy procesie gotowania, tak wiec tak jak w przypadku wliczania warzyw, tak samo tutaj nie zawracaj sobie glowy takimi p******ami tylko jedz roznorodnie. powoli zaczynam odnosic wrazenie, ze skupiasz sie na pier.dolach zamiast na podstawach

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wprowadzenie siłowni na redukcji + nowe zapotrzebowanie kcal

Następny temat

Mam 14 lat i jestem niski jak urosnąć

WHEY premium