SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak wziasc IGF z HGH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
1. WIEK: 27
2. WAGA: 96
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps: 46
-klatka: 125
-udo:60
-talia: 93
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3 lata
6. DIETA: dobrze dopieta
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 cykle deka z prolo a drugi tren,wino,prop
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:tren,wino,prop skonczony 1,5 miesiaca temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): normalny
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
witam wlasnie zakupilem 600iu hgh lecz czekam do calkowitego oczyszczenia organizmu wiec mam zamiar zaczac listopad moze grudzien.chcialem to brac z T-3,propinatem,insulina ale mam mozliwosc kupic rowniez IGF wiec mysle sobie ze to moze bylo by lepszym rozwiazaniem polonczyc te 2 srodki hgh i IGF niz jak T3,inse i propa lecz nie moge do konca nigdzie znalesc jak to najlepiej zrobic,czy moze mi ktos doradzic profesjonalny kto sie na tym zna i predzej bral lub ma kogos kto to robil, z tego co wiem igf nie powinno sie brac dluzej niz 6 tygodni i 6 tygodni off a hormonu mam na ok 6 miesiecy i moge dokupic na wiele dluzej ale co z tymi 6 tygodniami gdy nie bede bral igf czy hgh bedzie pracowac odpowiednio czy musze cos dolozyc.dodam ze hgh bede brac w ilosci 4iu na dzien
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 249
na takiej dawce raczej cie nie zablokuje wiec sie oto nie martw
bo masz zamalo wiedzy na inse a to juz nie zabawka, strczy ci saa i gh i bedziesz tez zadowolony
do insy diete trzeba miec dopieta na oststni guzik a ty chyba nie bardzo wiesz jak to zrobic skoro niwiesz jak te srodki polaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
ok dzieki ale tlumacz gogle przekreca wiele wyrazow,gadam po angielsku ale nie do konca rozumiem to co czytam,jezeli masz wiecej pojecia o tym to opisz wlasnymi slowami czy lepiej igf czy moze propa,inse i t3 dodac do hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3173
najlepiej wsyzstko , wszystko opisane , tylko kase , dobry towar

czego nie rozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
dzisiaj gadalem z kolesiem ktory bral tego troche i on poleca mi lepiej wziasc hgh z T3,Insulina i propem bo igf roznie na kazdego dziala i nie koniecznie bede mial dobre efekty i chyba go poslucham zreszta wyjdzie troche taniej to wiecej kasy na dobra diete bedzie i suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
zdecydowalem sie ze wezme hgh z T3 insulina i propem.propa mam zamiar brac 200mg co drugi dzien mam jednak problem bo dokladnie nie wiem od kiedy co mam zaczac brac ,mam 600iu hgh zaczynam od 2iu po tygodniu 3iu i po jakim czasie musze zaczac dokladac propa t3 i insuline.moze mi ktos to rozpisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3173
t3 lecisz 4on i 4off lub 25mcg ed przez 6 miechow , opis dokladny masz w linku wyzej , jak lika wyzej nie rozumiesz to radze sprzedac towar i bic samego testa bo widac ze "world of HGH is not for YOU"

Zmieniony przez - zeweer w dniu 2011-09-12 20:40:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
zeweer masz za soba taki przykladowy cykl jak w/w linku ?

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 115
world of HGH is not for you
sog

@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1370
do rozpoczecia tego cyklu mam jeszcze duzo czasu i wszystko do tej pory dopne i wyczytam,zawsze musi byc ten pierwszy raz a nudne jest sluchanie to nie dla ciebie tokazdy kto bral hormon odrazu byl doktorem na poczatku i wiedzial wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
zeewer, po co tak dlugo t3 ? nie ma koniecznosci dodawania t3 przy gh jak to niektorzy uslyszeli gdzie
dla pewnosci rob co 2miechy badania i bedziesz wszystko wiedzial ...
igf daj tylko w treningowe 50mcg w cwiczone miesnie az do momentu gdy przestaniesz czuc go. po co schodzic skoro dalej dziala? gh 5iu 5on2off . calosc rano na czczo. insuline odpusc...

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2011-09-13 22:24:57

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oslonki /stosowanie

Następny temat

Ból po szczałach ;x

WHEY premium