SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak wyglądają pierwsze treningi boksu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
no i pierwszy trening za mną myślałem że bedzie ciężej że wiekszy wycisk chyba musze sam miedzy treningami cos poćwiczyć, z tego co się zorienotowałem to pierwsze sparingi są po około 2 miesiącach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
skad klatap jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 964
Sparingi będą wtedy gdy będziesz w pełni na nie przygotowany, pamiętaj że sam decydujesz czy chcesz walczyć w sparingach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
klatap na ile Ci pozwolili na 1wszym treningu? kondycyjnie dali w kosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
mieszkam w małym mieście na mazurach (to do rolki) na pierwszy treningu w kośc kondycyjnie słabo dostalem myslałem ze bedzie ostrzej, druga częśc treningu to były sparingi ale jako że ja pierwszy raz to mnie nie dopuścili wiec została mi skakanka :D był worek ale wolałem go olać bo ja przeciez techniki nie trenowałem wiec po co złych nawyków nabierac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
oczywiście nie jest tak że mnie potraktowano ulgowo z tym wyciskiem, poprostu wszyscy tak trenowali i wg mnie troche za słabo no ale cóż sam zacznę biegać i trenować chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
podpowiedzcie mi moze jak i co mam trenować poza treningami by nadrabiac trochę straty kondycyjne, wytrzymałościowe i szybkosciowe do reszty grupy która jest bardziej doświadczona, nie wiem zacząć biegać itp itd?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
mozesz biegac , skakac na skakance, jak nauczysz sie techniki to rob rundy walki z cieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Moim skromnym zdaniem sparingi przed opanowaniem podstaw to głupota. Bezładna klepanina bez zwracania uwagi na obronę(podniesiona broda, opuszczone ręce itd.).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pamietam moj pierwszy sparing po 2 miesiacach byl , twarz byla cala ale tyle co po watrabie dostalem to przez cale zycie nie nazbieralem co na sparingu ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwijki czy elastyczne bandaże

Następny temat

Combat 56 i Krav Maga- różnice; gdzie trenowa

Wiecej