SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak wy to jecie ?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w wielu dietach na sniadanie sa platki owsiane + potem jajka? jak to zjesc zeby nie bylo sraczki, bo serio polaczenie to jest mega slabe... jesli ktos jest w temacie gastronomii to powinien ogarnac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Kolego zapraszamy do działu odżywianie tam masz mega dużo przepisów.
Można to jeść na słono, słodko właściwie jak ci się tylko wymarzy ogranicza cię jedynie wyobraźnia :)
Ale jeśli bełtasz owsiane z jajem i wypijasz to faktycznie słabo :D
Zarejestruj się na pewno znajdziesz coś dla siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja jadłem np. 150g owsianych + 6 jaj, to wiadomo że wpierw jadłem owsiane a potem jajecznicę i nigdy nie miałem problemów

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4285
Dokładnie jak kolega wyżej organizm nie do takich kombinacji się przystosowuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Omlet owsiany elegancko wchodzi, oczywiscie z dodatkami bo na sucho to słaba opcja

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Albo jako dwie składowe posiłku owsianka + jajecznica, albo w formie omleta

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

frugo

Następny temat

jaką polecacie ashwagandhe?

WHEY premium