SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak tu trzymac diete??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
od dluzszego czasu podoba mi sie dieta CKD, napisze szczerze...
bedac na tej diecie czuje sie baardzo dobrze..czuje sie lekko, nie czuje glodu i zero gazow, ktore przy normalnym spozyciu weglowodanow nie daja mi spokoju.

Otoz jest jeden powazny problem. Sa sytuacje ktore nie pozwalaja mi pozostac na diecie..moja sytuacja wyglada tak kilka dni na ckd..przerwa.. i znow kilka dni ckd...przerwa..:(

przejde do sedna mojego problemu..

Bedac u swojej dziewczyny jej rodzice bardzo czesto przygotowuja dla mnie poczestunek typu obiad czy kolacja..lub jakies ciasto..nie potrafie wtedy odmowic..wspomnialem cos o diecie to sie dziwnie na mnie patrzyli i mowia ze dobrze wygladam itp...patrza jak na jakiegos dziwaka i podstawiaja pod nos i musze zjesc..nie moge nie zjesc bo jak to bedzie wygladac???ze mi nie smakuje ... ze nie lubie ich..:(

Moja dziewczyna lubi chodzic do barow itp..teraz mnie meczy zebysmy czesciej wychodzili na kebaba..:( jak mowie ze wie ze ja tego nie moge ruszyc to robi fochy itp..... jak mam sie zachowywac w takich sytuacjach??? nie chce wygaldac na dziwaka bo tak wygladam w oczach ludzi ktorzy nie wiedza co do czego.

Dla mnie liczy sie aparycja, chce ladnie wygladac.. nie potrafie zrozumiec ludzi ktorzy opychaja sie pizzami..hamburgerami.., widzac jak ktos wcina kilogramami cukier w postaci prostej...wysokoglikemiczne..badz jakies frytki..gora ziemniakow ze schabowym na obiad..za godzine 4 kawalki tortu.. pozniej jakis slodki jogurt kawowy pitny to mi sie robi niedobrze...jak dodam swoje zdanie na temat tego typu zywienia..ze to jest niezdrowe itp..moja dziewczyna odpowiada : ze ma dosyc sluchania tego co jest zdrowe a czy nie..ze ja jestem jakis nienormalny ze swoimi dietami bez chelba i ziemniakow ze to ja powinienem zmienic swoj sposob jedzenia..


co ja mam robic???

jak zachowac sie w sytuacjach kiedy ktos podstawia mi pod nos obiad z gora ziemniakow, badz potrawy maczne itp....???

co mam robic wszyscy patrza na mnie jak na idiote jak mowie ze tego nie jem bo to nie dla mnie....:(

pomozcie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tak teraz przeczytalem to w sumie macie wiecej racji niz ja w tym co pisalem na pierwszej stronie . dziewczyna dziewczyną ale skceptacja w zwiazku wazna rzecz . mnie byscie przekonali ;p na nszczescie nikt mi nie robi problemow niezaleznie czy trzymam sie mojej diety scislo czy robie ogromne odstepstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3611
To ja mam to samo u mnie w domu, tylko ze swoimi starymi jest łatwiej, mówisz że nie jesz bo masz na kartce napisane co masz jeść i kropka. A jak są teście to dupa blada... może usiądź raz i im wytłumacz, no nie wiem jak to tam jest u Ciebie...

no ludzie nie kumają, żrą całe życie schabowy z ziemniakami i tłuszczykiem + kanapki z polędwicą i tyle. A teraz jeszcze ta moda na KEBABY... nosz kur...

Zmieniony przez - kropekkom w dniu 2007-07-08 23:25:38

If you want a thing done well, do it yourself.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 568
Też miałem taki problem jak wprowadziłem dietę, ale niestety nie szło wytrzymać w domu i musiałem skapitulować - jem ziemniaki i inne produkty - na szczęście rodzice przyzwyczaili się i chleb dla mnie kupują pełnoziarnisty, i płatki owsiane na śniadanie, rybę mama robi dla domowników ( mama, tata, brat ) w panierce na patelni, a dla mnie bez panierki na oliwie z oliwek oddzielnie, więcej warzyw jest do obiadu, częściej owoce, szynka z piersi kurczaka lub polędwica sopocka. Rada jest prosta - Ty musisz trochę odpuścić, a oni przyzwyczaić się do Twoich nawyków żywieniowych. Musisz sam sobie robić jeść, aby zobaczyli, że Tobie zależy na tym, aby jeść tak, a nie inaczej. Ja na początku sam gotowałem sobie ryż, smażyłem rybę, gotowałem warzywa, sam sobie kupowałem wszystkie te produkty, a teraz robi to mama, bo wie, że ja jem właśnie to, a nie coś innego i tak czy inaczej będę się tego trzymał. Dodam, że mam 18 lat i jestem jeszcze "na garnuszku" u rodziców i ciężko mi było wydawać pieniądze na codzienne jedzenie, a nie np. iść do kina na jakąś nowość, choć w lodówce była jakaś szynka, a w szafce świeże kajzerki pszenne, ale to pokazało im, że mi zależy na tym. Pokaż im również, że Tobie zależy i że jest to częścią Twego życia, a na pewno zrozumieją. Oczywiście nie stanie się to z dnia na dzień, ale z czasem zobaczysz efekty i zmiany.

!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh , ja bym wyszedl z dziewczyna oczywiscie na to co by chciala akurat zjesc . silownia to silownia , a dziewczyna to dziewczyna . nie musze mowic co powinno byc wazniejsze . chcesz robic klotnie przez glupiego kebaba ? wiem ze to niezdrowe itp bo sam wlasciwie ograniczam do zera ( no chyba ze wlasnie z dziewczyna ). jest ciezka sprawa bo jesli silownia to jednak twoje hobby a nie tylko zwykla poprawa sylwetki to bedzie ciezko , bo wtedy dochodza swoje ambicje . ehh im dluzej pisze tym trudniejsze sie wydaje . zamiast kebaba idz z nia do dobrej pizzeri . znacznie zdrowsza od kebaba a pewno bedzie jej smakowac . i nie trzeba sie obzerac , biezecie jedna na pol i powinno pasic . ona sobie zamowi cole a ty wode i tez ok .z wszystkiego da sie wyjsc godzac obydwie strony . ja odkad mam dziewczyne nie traktuje cwiczen tak serio jak za czasu kiedy jej nie mialem . ciezki problem , twoj wybor . ja tylko przedstawilem jak widze sprawe i jak mozna ja rozwiazac a przynajmniej w jaki sposob sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
dla mnie dziewczyna jest wazniejsza:)
dziwi mnie jeden fakt. ona mowi ze nie musze robic sobie diet bo dobrze wygladam. troche dziwne to jak dla mnie ze jej jest obojetne czy mam wyrzezbiony brzuch czy troche tluszczu..dla niej widze jest to bez roznicy..jak widac nie wszystkie patrza na wyglad:)
Powiedziala mi ostatnio ze na co mi diety.. na co mi wyrzezbiony brzuch, nie jestem zadnym sportowcem ani jakims kulturysta.. po co mi to wszystko..:)mam jesc normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
ja bym tam wychodził normalnie z laską i jadł wszystko..jak nie będziesz codziennie trzyłamDiety to też coś schudniesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
rzuć ją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
tylko chodzi o to ze ja nie chce wejsc wyzej z weglowodanami niz 40 g :(
Jestem u dziewczyny a nagle jej tata mnie wola i podaje talerz z pyzami z miesem i juz po ketozie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Rozumiem twój problem, ale ja bym powiedział po prostu nie. nie będę jadł kebaba, nie będę jadł schabowego. (Wiem, że trudniej to wykonać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Lepiej nie stosuj diet ketogennych skoro dosyć często "musisz" jeść wysokowęglowodanowe fast-foody itp.

To ważne by Twoja partnerka potrafiła zrozumieć, że chcesz prowadzić zdrowy styl życia, przestaje mieć to większe znaczenie jeśli tak naprawdę jedynie chwilowo zależy Ci by lepiej wyglądać i np: dlatego stosujesz taką ekstremalną dietę jak CKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
troche zle wplywa na mnie takie przestawne jedzenie ze kilka dni nie jem weglowodanow a nagle duzo cukrow....
Ja ogolnie mam niski poziom cukrow jak robilem krzywa cukrzycowa jakis czas temu to nie przekraczal 60 przed jedzeniem i po.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na mase do bardzo malej poprawki

Następny temat

Mięso hamburgerowe ?

WHEY premium