SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to polaczyc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
I Posiłek
. mleko 0,5% (1 szklanka )
. płatki owsiane ( ½ szklanki )
. rodzynki ( 50g )
. twaróg chudy ( 100g )
II Posiłek
. ryż (100 g)
. pierś z kurczaka (100 g )
. marchewka z groszkiem ( 100g )
III Posiłek ( przed treningiem )
. pierś z kurczaka ( 100g )
. ryż ( 100g )
. marchewka z groszkiem ( 100g )
IV Posiłek (po treningu)
. makaron dwujajeczny (100g)
. ser twarogowy (100g)
. pomidor (100g)
V Posiłek
. tuńczyk w oleju ( 130g = 1 puszka )
. pomidor (100g)
Ta dieta ściągnięta jest z forum i jak napisane: "Dieta na masę dla osoby ważącej 85 kilogramów ułożona przez specjalistę. Dobra dieta to podstawa w kulturystyce więc warto ją mieć i się do niej stosować"

Do powyższej diety mam zestaw supli
2x DYMATIZE X-Pand 925g +
BIOGENIX Pro Longatum 1200g +
TREC Mass XXL 4,8 kg
zamierzam dokuplic jeszcze jakies witaminki + cos co jeszcze możecie mi polecic

i pytanie jak to dawkowac i polaczyc . Czy na noc zapodac jakas odzywke bialkowa czy pozostawic tak jak jest oczywiscie nie przekraczajac ustalonych wartosci B/W/T na kg. i czy odzywka moge zzastapic sobie posilek :)
Dieta została sprawdzona w dziale odżywianie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
faktycznie moj posilek potreningowy tez nie jest specjalnie tłusty, ale raczej dlatego, ze tluszcz jest ciezej strawny, a po trenie przewod pokarmowy jest lekko uposledzony w swojej wydajnosci. Jakkolwiek by nie było, gdybym mial zwiekszyc kalorycznosc/tłustosc ostatniego posilku, zjadlbym twaróg póltłusty po prostu. OK - tak sie spytałem, bo szukam info na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2746
jak masz brak apetytu to dokup Dibencozide Magnum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bialko i gainer uzywaj wtedy gdy barknie Ci czasu na normalny posilek, dodatkowo - mozesz dac po treningu 50 - 100g gainera, lub jego mixu z bialkiem. przed snem masz kolacje, wiec prolo niepotrzebne. pamietaj ze odzywki wliczasz do bilansu calodziennego.

Xpanda bierz dwie porcje dziennie, rano i przed / po treningu, albo tak jak na opakowaniu, czyli przed i po, a w DNT rano i ewentualnie druga porcje po kilku godzinach.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-12-01 23:03:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
staraj sie nie zastępować posiłku odżywkami..chyba ,że już na prawde sytuacja zmusza.. jesteś gdzieś ,gdzie nie mozesz zjeść to pijesz np. białeczko..

xpanda masz 100porcji, wieć bierz 2 porcje dziennie , rano na czczo i przed trenigiem.. oraz w nietrenigowe rano na czczo i porze trenigu..

gainera moze pić po trenigu.. dodaj do niego troche białka ,żeby zwiększyć jego ilosć , bo w XXL za dużo go nie ma..

pilnuj diety.. uzupełniaj jej braki.. ćwicz ostro.. regeneruj się a efekty będą.. bo xpandzik przy dwuch porcjach dziennie do konkret efekt.. i masz dobry 50 dniowy cykl.

heh ubiegłeś mnie ŁOTRZE o minutke.. ale odpowiedź podobna nawet

pozdr.

Zmieniony przez - ripahza w dniu 2007-12-01 23:04:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale moja bardziej klarowna i lakoniczna ->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
obydwie dobre bo konkretne jak przyjdzie dostawa dostaniecie po sogu:)
zreszta caly etap pod haslem chorwacja 2008 bedzie w dziale nasze testy wiec juz zapraszam
myslalem jeszcze o tribulusie i omega 3 co o takich dodatkach myslicie :)
czy to co juz mam wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Omega to suplement stricte prozdrowotny. Mozna brac - jak najbardziej, zwlaszcza ze tych kwasow tlusczowych zazwyczaj w diecie brakuje.


Czego oczekujesz od tribulusa i ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ja bym zamiast tribulusa kupil jakies ZMA - bardzo chwala tu chelaty olimpowskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
latek mam juz 28 a czego oczekuje podobno testosteronu :)javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no moze i troche podniesie, ale raczej nie przełoży sie to na wyniki silowe, a tylko na bzykanko. NIktore preaparaty są bardzo przyjemne, poprawiaja nastroj i chec do...życia.


Zma jest barziej uniwresalne - to fakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Kibol, a ta dieta którą podałeś to jakaś trochę słaba jest, wg mnie jak na masę to za mało kalorii tam jest, ponadto brakuje tłuszczy (oliwa z oliwek). Posiłek na noc jakiś ****owy(pomidor?).
Na noc to lepiej twaróg chudy + oliwa z oliwek. Wogóle można by ją było poprawić.
Posiłek po treningu: własnie tutaj powinna być pierś z kurczaka jako szybko przyswajalne białko, do tego 100g ryżu brązowego.
PS: A tak apropo to najlepiej jest samemu sobie dietę ułożyc pod siebie, pod swój metabolizm.

Zmieniony przez - boguc w dniu 2007-12-02 12:26:54

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - mieszać z wodą czy nie?

Następny temat

pewnie powtarzające sie pytanie

WHEY premium