SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to po kreatynie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
siema mam takie pytanie mój staż wynosi jakies pół roku z przerwami..a teraz 2 miesiące systematycznie..i mam takie pytanie czy jak wezme teraz kreatyne to potem mój wygląd czy siła będzie sie jakoś zmieniac.. czy np. wolniej będą widoczne efekty?? czy lepiej poczekac jescze z kreatyna?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224261
https://www.sfd.pl/ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu-t361131.html

Małą masz wiedze pewnie Diety jako takiej nie masz, a bez suplementów jeszcze dużo osiągniesz więc narazie nic nie bierz
Kreatyne zastosuj jak poczujesz ze już stanałeś w miejscu i nic ci nie idze ani siła ani masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
https://www.sfd.pl/plan_masa-_prosze_o_ocene-t361563.html

.w tym poście troche sie o mnie dowiesz/ moze teraz jakas rada jakies odżywki czy narazie mam normalnie trenowac tym planem bez rzadnych supli...moze jedynie jakies białko kupic??? czy cos innego co by pomogło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
poz roku cwiczysz i traz 2 miechy systematycznie....
popracuj nad odpowiednia technika dopracuj diete
odwiedz dzila trening pozniej odzywianie a na samym koncu suple i odzywki

szkoda marnowac potencjalu cykl nalezy zrobic po jakims roku albo poltora z dobrym treningiem i dieta ale to juz sprawa indywidualna

Zmieniony przez - hator w dniu 2007-11-11 20:24:29

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224261
To Mógłbyś Wkleić te swoje dane a nie dawać linka

wiek: 15lat (prawie 16) waga: 65kg wzrost: 176cm staż: ok. 4 miesiące tu są moje zdjęcia robione miesiąc temu [http://www.forumsportowe.pl/viewtopic.php?t=3014&postdays=0&postorder=asc&start=15] . teraz juz chyba lepiej wygladam troche..zanczy te boczki mi nie zniknely...w weekend w końcu chyba usiąde i ułoże diete


Poćwicz jescze z miesiąc lub dwa bez odżywek , dopracuj dietke jw.
I Na sam poczatek Zwykły Monohydrat kreatyny starczy Lub Cell Pump
Do Braków w Diecie mozesz ze zakupic Białko/Gainera lub Bulka
i to na poaczatek bedzie starczyło.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-11-11 20:33:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
no dziekuje bardzo...do konca roku cwicze na sucho..od stycznia zaczne kreatynke brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
a sory a co do diety to jest napisane w tamtym zalaczonym poscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224261
i TAK BEDZIE NAJLEPIEJ BO TERAZ BEDA SWIETA SYLWESTER PO NOWYM ROKU SIE OSTRO WEZMIESZ DO ROBTY PRZEZ TEN CZAS DOPRACUJ PLAN TRENINGOWY DIETE I BEDZIE DOBRZE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklon...

Następny temat

szybki powrot

Wiecej