SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to osiągnąc?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Witam cwicze juz jakis rok, z duzymi przerwami, jakies tam efekty sa ale mam male pytanko odnosnie plecow, albowiem chcialbym wyrobic sobie takie plecy https://www.sfd.pl/17_lat_Rasper-t609456.html tutaj sa zdjecia tego goscia i tam troche nizej jest foto goscia na ktorym sie wzorowal i o cos takiego mi chodzi. Brzuch chudy i nagle plecy tak sie rozchodzą. Jak to osiągnąć ? jakie cwiczenia? ile powtorzen ? wiem ze podciaganie ale co dalej, jakies inne ? wiem ze nie wyrobie tego w dwa miesiace, mam czas : ) jak ktos cos wie to pisac
z gory dzieki ; )
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
I uwazasz, ze to jest wlasciwe pytanie do dzialu dla zaawansowanych?

W dodatku cwiczysz rok i to jeszcze z "duzymi przerwami"...





Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-10-11 19:54:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
poprostu chce sie dowiedziec jakie te cwiczenia, pomozesz mi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
Zapraszam do działu TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH. Nie dla jaj są zrobione działy. Nie łudź się, że mając ten rok stażu dasz radę z treningiem dla osoby ćwiczącej ponad 2 lata z głową. A od samej wiedzy nie urośniesz Ale skoro chcesz wiedzieć: na szerokość pleców wpływają mięśnie najszersze grzbietu tzw. motyle. Chcąc je rozwinąć wykonuje się ćwiczenia takie jak: podciąganie na drążku, wiosła sztangą i hantlem, ściąganie drążka górnego/ dolnego. Nie proś o plan, bo to byłaby przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
no wlasnie o to mi chodzilo : ) dzieki wielkie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Areoby

Następny temat

FBW do oceny - pytanie o rozmiary, cel atletyczna budowa !

WHEY premium