SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to łykać?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
witam! mam małe pytanie,kupiłem 400 kapsułek kreatyny ale nie wiem jak ją brać,wydaje mi sie,ze 5 nadczo i 5 po treningu a w dni bez siłki 5 rano ale nie jestem pewien,moze ktos mógłbym mi to wyjaśnić,trenuje 3 razy w tygodniu,z góry dzięki

lubieżny okruch

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie ten dział
co do dawkowania, może być.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
NIE TEN DZIAŁ !

Bierz 10 tabletek w dni treningowe ( pierwsze 5 - rano zaraz po wstaniu a drugie 5 - pół godziny przed treningiem ). Bierz 10 tabletek w dni wolne od treningu ( pierwsze 5 - rano po wstaniu a drugie 5 - weź o porze odpowiadającej treningowi ). Pamiętaj , żeby kreatynę spożywać zawsze na pusty żołądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
dzięki

lubieżny okruch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
po treningu lepiej sie wchlonie

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
W sumie racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2775
To zależy od tego, ile jest kreatyny w 1 kapsułce. Jeżeli jest ~1g w 1 kapsułce każdej firmy, to ok. Co do tej ilości krety w kapsułce, to byłoby miło, jakby mnie ktoś uświadomił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4968
bedziesz brał tylko krete?

IM WIECEJ POTU NA TRENINGU, TYM MNIEJ KRWI NA RINGU..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
co do dawkowania:
https://www.sfd.pl/_Dawkowania_Różnych_Kreatyn_-t257957.html

Koniu151 -to czy przed czy po treningu lepiej wchlonie to kwestia indywidualna...zalezy co zjesz przed treningiem,z jakim odstepem czasowym,co to za posilek byl etc
po 2-gie odczujesz roznice w efekcie koncowym??jesli bedziesz bral kreatyne przed czy po treningu?

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2006-12-28 12:25:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
DaroNigga - No ale w sumie organizm jest wycieńczony bo zmagazynowane substancje zostaly przeznaczone na trening i po treningu będzie miał lepszą przyswajalność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
tylko kreatyne wezme zawsze cwicze na sucho kiedys na poczatku kreatynke zjadłem ale dawkowania nie pamietam a tą dostalem od kobity na gwiazdke to skorzystam pewnie stwierdziła ,że wyglądam*****owo i wzięła sprawe w swoje ręce :):):):):)

lubieżny okruch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo masa?

Następny temat

trening ACT na diecie CKD ??

WHEY premium