SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak szybko przyrost wagi?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
witam,

Jak szybki powinien byc przyrost wagi jak robie mase??

Chodzi mi o dobrej jakosci mase. Bo to ze moge przytyc 10kg w 2 miesiace to ja wiem tylko ze to sam tłuszcz.

Mam diete i ile powinienem sie spodziewac np. co tydzien?

Teraz waze 73kg przy 180cm, diete ustawiłem na 3000kcal i po 4 dniach ani grama ciezszy nie jestem;p

Chodzi mi o utrzymanie takiego bf jak mam....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Na miesiąc jak przytyjesz 1-2kg to bedzie dobrze i duże prawdopodobieństwo, ze to same mięśnie

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
hmmm kurde to jak od tygodnia waga na tych kcal mi sie nie zmienia to co robic?? czekac , zwiekszyc czy co kcal?

Bo trzeba robic mase niema co sie opiepszac:0 jak juz sie fatyguje z robieniem tego jedzenia to moge i te 200kcal dorzucic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
gdy po 2 tygodniach stosowania diety nie widzisz roznicy, to zwieksz kcal
a moze po prostu masz złą dietę?

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
nie no spoko diete mam ok bo poprawiana milion razy na tym forum.

Jako tako ja ta diete trzymam od 4 miesiecy ale od tygodnia tak ze do grama licze:)

To ok jeszcze poczekam kilka dni a jak nie ruszy wskazówka na wadze to dorzuce. ale ile z 300kcal?? i to pewnie WW bo białka mam juz 2.2g a T 1.4 g.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Mozesz dodac troszke tluszczy, ale te 300 kcal głownie z węgli

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
Na 2 tygodnie powinno byc od 0,5 kg do 1 kg ale to tylko teoria
kazdy z nas jest inny i reaguje na inne bodzce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Siema, ja na diecie masowejprzez 1,5 miesiaca przytylem 2-2,5 kilo, zalezy od pory dnia ;]
z 68 na 70,x.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w dobraniu diety do treningu

Następny temat

Zaczynam cwiczyc na powaznie - dieta na mase

WHEY premium