SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak rozpoznać rodzaj/nazwe bólu kręgosłupa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
Witam
od poniedziałku uczęszczam na rehabilitacje kręgosłupa mam cwiczenia i masaże. Boli mnie górna i dolna część ale neuolog napisał mi tylko częśc lędzwiową do leczenia przez co górna mnie dalej bedzie boleć :/ no ale w tym temacie bardziej chciałem sie dowiedzieć jak rozpoznać rodzaj/nazwe bólu. Pytam o to dlatego ze dzisiaj podczas gimnastyki rehabilitantka zapytała mnie czy nic mnie nie bolało po wczorajszych ćwiczeniach a ja na to odpowiedziałem ze na część lędzwiową mi to pomaga ale górna część boli mnie jeszcze bardziej, ona zapytała co to za ból a ja poprostu nie wiedziałem co mam odpowiedzieć, dla mnie ból to ból nie umie tego jakos określic, no chyba ze by mnie kuło to wtedy wiadomo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
mozesz spytac sie jej jakie sa mozliwosci bolow i sam je wykluczysz // Kucie itp.. to wiadomo jak nazwac / jezli cos strzelilo/uderzyles sie lub naciagnales to tez pewnie dalbys rade powiedzic :D taki bol prawdziwy plerow spowodowany skrzywieniem/oslabieniem itp.. to zawsze jest ten sam ;D Dodam jeszcze ,ze strasznie plecy mnie bolalu w plasnie w odcinku ledzwiowym.. polecialem na basen - style klasyczne i po swojemu / 1-2 miesiace i plecy mialem jak nowe .. nie moglem uwierzyc ;)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
nic z tych rzeczy które napsiałeś nic mi nie strzeliło nic nie naciągnołem, poprostu tak mam(n awet jak w domu cwiczyłem np wznosy pleców czy jak to sie tam, nazywa podobne ćwiczenia robiłem na rehabilitacji i po tym mnie bolało powiedziałem rehabilitantce że po wysiłku mnie tak boli i pod konic cwiczeń powiedziała że poderzawa że mam przykórczone mięśnie klatki piersiowej i ze to moze z tego( nie wiem, co to ma z tym wspólnego) i rozciagałem klatke kładąc obydwie ręce na dwóch piłkach, kolana na zimie i musiałem sie tak utrzymywać rozciągajac przy tym kaltke, Nie wiem czy to ma znaczenie ale częstu też stzrela mi w tej górnej części kręgosłupa , to moze być istotne?

ps:niestety nie umiem pływać :(

Zmieniony przez - Liver128 w dniu 2012-08-28 23:26:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paluszki

Następny temat

Ból łopatki podczas biegu

Wiecej